Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Alfa 156. Temperatūras dačiks vai termostats?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un tagad uzminiet cik maksa 1.9 tdi golfam galva  Wink  klasiska vaina izskalota degvielas magistrale ko vw inzienieri iestradajusi galva  Wink +/- pie 250 kkm aiziet pa pieskari (esmu mainijis jau 3 golfiem)

maksa ta galva 1579,30 ls un cik zinu tad auto ile sigulda vinas jau tur uz vietas  Wink  un tagad man pastastiet kura vieta alfu uzturet ir dargi  hmm  teiksu godigi es piemeram 98 gada 0000 a4 nevaretu atlauties uzturet  Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
un tagad uzminiet cik maksa 1.9 tdi golfam galva  Wink  klasiska vaina izskalota degvielas magistrale ko vw inzienieri iestradajusi galva  Wink +/- pie 250 kkm aiziet pa pieskari (esmu mainijis jau 3 golfiem)

maksa ta galva 1579,30 ls un cik zinu tad auto ile sigulda vinas jau tur uz vietas  Wink  un tagad man pastastiet kura vieta alfu uzturet ir dargi  hmm  teiksu godigi es piemeram 98 gada 0000 a4 nevaretu atlauties uzturet  Embarassed


man liekas, ka par to pedeja laika vairs neruna, ka Alfu uzturet butu dargi, tiesi otradi, sludinajumos sak rakstit, ka letas detalas un apkope, ekonomiski dzineji super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
koijotins rakstīja:
un tagad uzminiet cik maksa 1.9 tdi golfam galva  Wink  klasiska vaina izskalota degvielas magistrale ko vw inzienieri iestradajusi galva  Wink +/- pie 250 kkm aiziet pa pieskari (esmu mainijis jau 3 golfiem)

maksa ta galva 1579,30 ls un cik zinu tad auto ile sigulda vinas jau tur uz vietas  Wink  un tagad man pastastiet kura vieta alfu uzturet ir dargi  hmm  teiksu godigi es piemeram 98 gada 0000 a4 nevaretu atlauties uzturet  Embarassed


man liekas, ka par to pedeja laika vairs neruna, ka Alfu uzturet butu dargi, tiesi otradi, sludinajumos sak rakstit, ka letas detalas un apkope, ekonomiski dzineji super
tacu sabiedriba vel joprojam klist stereotips "alfa? traks esi tai tak neko nevar dabut un maksa baigi dargi"  pedejais kas to teica tagad mekle s40 volgo atrumkasti jau menesi ka rezultata izradas ka latvija nav noperkama, lietuva ari nav un pat polija nav  Wink  automatu var dabut mehaniku gan ne  Wink  tiek apsverta ideja par parbuvi uz automatu  aiwa


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
Bet tas jau parasti sievietēm sanāk, bail gāzēt un aizaug. Māsai sanāca tieši tāda skāde... Tehniskajā apskatē pārbaudot motoru, nokava + sadedzināja sajūgu.
Ilgi noritēja strīdi, bet bija spiesti samaksāt 2200 LS par to prieku (Apskate kompensēja) Tagad ir pietiekoši liela pieredze ar tehnisko .... Ja kas palīdzēšu ar padomu

 no šīs vietas var sīkāķ? kas? ko? kā?   Shocked[/quote]

Nu sākšu ar to, ka māsai Leon's. Pārbaudot uz atgāzēm motors aizgāja "raznosā" nu sāka raut eļļu iekšā, noslāpēt nevarēja. Nu tipa eļļa degvielas vietā sāka degt. Pie tādas situācijas vajag likt 5 robā un spiest bremzes, bet lielais meistars ielika 1 robā un panāca, ka sadedzināja sajūgu ...
Razborkas bija lielas Smile Atbraucot pie viņiem es nedaudz saķēros Smile pat policiju es saucu, jo atteicās dot paskaidrojumus un darbinieka paskaidrojuma kopiju... Protam sākumā viņi teica, ka māsa pati vainīga.
Strīds ilga aptuveni 3 mēnešus, bet beigās kompensēja visu. Piesaistiju neatkarīgu servisu, profesoru no RTU, SEAT pārstāvjus te Latvijā un arī baltijas valstīs (Zviedrijā sēž). Arī no policijas dabūju video ierakstus (nu parasti nedot ne vienam šos ierakstus). Ar tehniskas apskates apdrošinātājiem arī pastrīdējos (SEESAM). Izrādās viņiem ir interesanta civilapdrošināšana ... Nejauši meitene pateica Smile redziet tehniskā pati nosaka vai viņi ir vainīgi vai nē . Maksāt vai nē. Baigi forši pats pārkāpējs nosaka vai viņš vainīgs vai nē.
Tagad es zinu, ka viņi visu laiku dara nepareizi un ja notiks kāda skāde es  viņus atkal paņemšu uz desas fuck
Vienīgais tagad māsai paniskas bailes no tehniskās un man jāiet viņas vietā Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
Pārbaudot uz atgāzēm motors aizgāja "raznosā" nu sāka raut eļļu iekšā, noslāpēt nevarēja.


Ar normala kartiba esosu motoru un masinu nekam tadam tacu nebutu janotiek, ne? TA nevar iesudzet tiesa masinas ipasnieku, ka ar savu tehniska kartiba neesosu masinu radija draudus inspektora dzivibai? aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
picaSSo rakstīja:
Pārbaudot uz atgāzēm motors aizgāja "raznosā" nu sāka raut eļļu iekšā, noslāpēt nevarēja.


Ar normala kartiba esosu motoru un masinu nekam tadam tacu nebutu janotiek, ne? TA nevar iesudzet tiesa masinas ipasnieku, ka ar savu tehniska kartiba neesosu masinu radija draudus inspektora dzivibai? aiwa


Nu domāju, ka ne. Viņi pārkāpa ļoti daudz noteikumus. Pat tagad viņi dara tieši tāpat , jo parak liels čakars.

Viens no pārkāpumie:
Ražotājs nosaka, ka parbaudot atgāzes pie maksimāliem apgriezieniem ja nemaldos 5100 turēt var tikai 0,6 sekundes un atkārtot var pēc 45 sekundēm, bet viņi turēja pie 5600 apgriezieniem 8 senkundes. Atkārtoja 4 reizes un intervāls nepārsniedza 10 sekundes. KĀ DOMĀ TAS JAU NOTEIKTI IR NORMĀLI UN TEHNISKĀ APSKATE VISU DARIJA SUPER PAREIZI, NEVEICINĀJA TO ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es ar iemetīšu akmentiņu TA lauciņā.bij mums te fficinā ne alfa uz remontiņu kur atskaitot piekares remontu bij arī dūmgāžu problēma bencīna motoram.par cik ficcina japānim pieslēgties nevar,lai apstītos kas nav labi,saimnieks auto aizdzina uz Bosch centu čierī.tur meistrs nop..... šitā un tā un nekādu problēmu neatrod,dūmgāzes ideālas.karoč problēma bij tanī,ka TA čalīts bij nepareizi mērijis atgāzes un kad pēc ~nedēļas biju pieskrējis pa djēlām uz Roli aprunājos as un kā tur bij unta šie pastāstija,ka pēdejā laikā regulāri pie viņiem griežas cilvēki ar šādu problēmu no TA un finālā šie uzrakstijuši oficiālu sūdzību uz TA par jamo inspektoriņu darbību.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man vienreiz skatē netaisīja dūmgāzu testu dīzelim jo eļļas līmenis bija nedaudz virs maksimālā. Braucu uz servi atliet .... nu protams ka eļļu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Man vienreiz skatē netaisīja dūmgāzu testu dīzelim jo eļļas līmenis bija nedaudz virs maksimālā. Braucu uz servi atliet .... nu protams ka eļļu.


petjkam ar bij tāpat, palielināts eļlas daudzums nodrošina to aiziešanu raznosā, ja?  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
elbee rakstīja:
picaSSo rakstīja:
Pārbaudot uz atgāzēm motors aizgāja "raznosā" nu sāka raut eļļu iekšā, noslāpēt nevarēja.


Ar normala kartiba esosu motoru un masinu nekam tadam tacu nebutu janotiek, ne? TA nevar iesudzet tiesa masinas ipasnieku, ka ar savu tehniska kartiba neesosu masinu radija draudus inspektora dzivibai? aiwa


Nu domāju, ka ne. Viņi pārkāpa ļoti daudz noteikumus. Pat tagad viņi dara tieši tāpat , jo parak liels čakars.

Viens no pārkāpumie:
Ražotājs nosaka, ka parbaudot atgāzes pie maksimāliem apgriezieniem ja nemaldos 5100 turēt var tikai 0,6 sekundes un atkārtot var pēc 45 sekundēm, bet viņi turēja pie 5600 apgriezieniem 8 senkundes. Atkārtoja 4 reizes un intervāls nepārsniedza 10 sekundes. KĀ DOMĀ TAS JAU NOTEIKTI IR NORMĀLI UN TEHNISKĀ APSKATE VISU DARIJA SUPER PAREIZI, NEVEICINĀJA TO ?
laba kartiba esosu dizelmotoru nav iespejams nokaut turot grida kaut vai minuti  Wink  aizgaja vinds uz ellu tikai del ta ka motoram bija gredzeniem kirdik  Wink  sajugs izbeidzas ar tik tapec ka gaja uz galu  Rolling Eyes  

p.s es ari vienam dizelim parbaudot atgazes nokavu motoru  Embarassed  2.4 td bembim sadalene izskida pat vel nesasniedzot max apgriezienus un par cik bija kaskigs klients sadaleni mainiju uz sava rekina  Rolling Eyes  tacu pec pusgada kad izjuka tas motrs del nodiluma tika no vina panemts ta kartigak par motora mainu  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Norkis rakstīja:
Man vienreiz skatē netaisīja dūmgāzu testu dīzelim jo eļļas līmenis bija nedaudz virs maksimālā. Braucu uz servi atliet .... nu protams ka eļļu.


petjkam ar bij tāpat, palielināts eļlas daudzums nodrošina to aiziešanu raznosā, ja?  hmm
ne  Wink  tas nepatik csdd meraparatam  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
elbee rakstīja:
picaSSo rakstīja:
Pārbaudot uz atgāzēm motors aizgāja "raznosā" nu sāka raut eļļu iekšā, noslāpēt nevarēja.


Ar normala kartiba esosu motoru un masinu nekam tadam tacu nebutu janotiek, ne? TA nevar iesudzet tiesa masinas ipasnieku, ka ar savu tehniska kartiba neesosu masinu radija draudus inspektora dzivibai? aiwa


Nu domāju, ka ne. Viņi pārkāpa ļoti daudz noteikumus. Pat tagad viņi dara tieši tāpat , jo parak liels čakars.

Viens no pārkāpumie:
Ražotājs nosaka, ka parbaudot atgāzes pie maksimāliem apgriezieniem ja nemaldos 5100 turēt var tikai 0,6 sekundes un atkārtot var pēc 45 sekundēm, bet viņi turēja pie 5600 apgriezieniem 8 senkundes. Atkārtoja 4 reizes un intervāls nepārsniedza 10 sekundes. KĀ DOMĀ TAS JAU NOTEIKTI IR NORMĀLI UN TEHNISKĀ APSKATE VISU DARIJA SUPER PAREIZI, NEVEICINĀJA TO ?

jautajums vienkāršs! kapēc motors kura apgriezienu ierobežotājam janostrādā pie 5100 rpm aizgriezās līdz 5600 ?  Cool
nākošais : cik man zinams tad tas dūmgāzu aparāts nemaz nemaz neļauj gāzēt 2x reizi kamer no iepriekšējas gāzēšanas nav pagajusas vismaz 10 vai 12 sekundes  Cool


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Norkis rakstīja:
Man vienreiz skatē netaisīja dūmgāzu testu dīzelim jo eļļas līmenis bija nedaudz virs maksimālā. Braucu uz servi atliet .... nu protams ka eļļu.


petjkam ar bij tāpat, palielināts eļlas daudzums nodrošina to aiziešanu raznosā, ja?  hmm
ne  Wink  tas nepatik csdd meraparatam  Wink

drīzāk ir runa par kartera ventilāciju  Very Happy  un sekojosu aiziešanu raznosā  Cool


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad ar čipotu dzinēju var normāli ielidot, ne?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tātad ar čipotu dzinēju var normāli ielidot, ne?

dīzelim max apgriezienus manuprāt nepaceļ  Idea


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database