Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Nākošais
AROMS 2011 - PAPILDINĀTS 12.07.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
šādi izskatās diezgan kreisi nobraukta regularitāte, tai skaitā ar maldīšanos  Laughing

Workout is private?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
yuran rakstīja:
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


1. starp 39 un 40 pa vidu
2. ~140 metrus pirms 46. punkta
Finišs tieši 47. orientiera punktā...


Vot tagad man nav skaidrs, kāpēc tad Finišā mums ir (Traktoristi) 36 soda sekundes? Jo mēs pirms finiša apstājamies un gaidījām kontrollaiku. Es ne to što strīdēties, man po kāda tur vieta 12. vai 14. , bet vajag tikt skaidrībā, lai nākamreiz nebūtu kļudas.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:

Vot tagad man nav skaidrs, kāpēc tad Finišā mums ir (Traktoristi) 36 soda sekundes? Jo mēs pirms finiša apstājamies un gaidījām kontrollaiku. Es ne to što strīdēties, man po kāda tur vieta 12. vai 14. , bet vajag tikt skaidrībā, lai nākamreiz nebūtu kļudas.

Yep! Man ir intereseja tieshi shads jautajums

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
palaidniex rakstīja:
yuran rakstīja:
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


1. starp 39 un 40 pa vidu
2. ~140 metrus pirms 46. punkta
Finišs tieši 47. orientiera punktā...


Vot tagad man nav skaidrs, kāpēc tad Finišā mums ir (Traktoristi) 36 soda sekundes? Jo mēs pirms finiša apstājamies un gaidījām kontrollaiku. Es ne to što strīdēties, man po kāda tur vieta 12. vai 14. , bet vajag tikt skaidrībā, lai nākamreiz nebūtu kļudas.

gan jau 40 vai 46 iebrauci pa ātru?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad labi. Musu speks nevis sacensibas, bet pec (un visi to zin) ! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Paldies organizatoriem! ))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
MartinsT rakstīja:
šādi izskatās diezgan kreisi nobraukta regularitāte, tai skaitā ar maldīšanos  Laughing

Workout is private?


ups. salabots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
palaidniex rakstīja:
yuran rakstīja:
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


1. starp 39 un 40 pa vidu
2. ~140 metrus pirms 46. punkta
Finišs tieši 47. orientiera punktā...


Vot tagad man nav skaidrs, kāpēc tad Finišā mums ir (Traktoristi) 36 soda sekundes? Jo mēs pirms finiša apstājamies un gaidījām kontrollaiku. Es ne to što strīdēties, man po kāda tur vieta 12. vai 14. , bet vajag tikt skaidrībā, lai nākamreiz nebūtu kļudas.


Pēdējā (finiša laika vietā) ir šādi laiki
Šitikos bija jābūt finišā 13:58:34
Šitikos Jūs tur bijāt    13:58:16
Šitik sanāca soda sekundes 0:00:36, jo bijāt 18 sekundes par ātru -  (ierašanās ātrāk tiek sodīta ar 2x lielāku soda sekunžu skaitu, nekā kavējums).

Ja domājat, ka ieradāties precīzi ir jautājums:
jūs ieradāties tur pēc sava pulksteņa "tikos" vai "tikos" pēc finiša tiesneša pulksteņa rādījumiem?

Starp citu otrajā kontrolpunktā jūsu rezultāta nav, tāpēc jums ir vienas stundas soda sekundes - proti + 3600 soda punkti. Jautājums - ja regularitāti nevērtētu pēc punktiem, bet dotu procentuāli, atbilstoši kavējuma ilgumam būtu labāk?
P.S. otro vietu tāpat nevarat saķert pat bez šīm 36 sekundēm! shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
j.k. rakstīja:
MartinsT rakstīja:
šādi izskatās diezgan kreisi nobraukta regularitāte, tai skaitā ar maldīšanos  Laughing

Workout is private?


ups. salabots.

Nu ar šitik glītu braukšanu mēs būt līderi  shura
Mēs ja būtu šitād fīchu zīmējuši, būtu pilnīgi visas tās apkaimes ieliņas iekrāsotas. Droši varēja likt googlemaps fototehniku uz man auto un vēlāk bildes nodot streetwiev  Mr. Green


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
yuran rakstīja:
palaidniex rakstīja:
yuran rakstīja:
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


1. starp 39 un 40 pa vidu
2. ~140 metrus pirms 46. punkta
Finišs tieši 47. orientiera punktā...


Vot tagad man nav skaidrs, kāpēc tad Finišā mums ir (Traktoristi) 36 soda sekundes? Jo mēs pirms finiša apstājamies un gaidījām kontrollaiku. Es ne to što strīdēties, man po kāda tur vieta 12. vai 14. , bet vajag tikt skaidrībā, lai nākamreiz nebūtu kļudas.


Pēdējā (finiša laika vietā) ir šādi laiki
Šitikos bija jābūt finišā 13:58:34
Šitikos Jūs tur bijāt    13:58:16
Šitik sanāca soda sekundes 0:00:36, jo bijāt 18 sekundes par ātru -  (ierašanās ātrāk tiek sodīta ar 2x lielāku soda sekunžu skaitu, nekā kavējums).

Ja domājat, ka ieradāties precīzi ir jautājums:
jūs ieradāties tur pēc sava pulksteņa "tikos" vai "tikos" pēc finiša tiesneša pulksteņa rādījumiem?

Starp citu otrajā kontrolpunktā jūsu rezultāta nav, tāpēc jums ir vienas stundas soda sekundes - proti + 3600 soda punkti. Jautājums - ja regularitāti nevērtētu pēc punktiem, bet dotu procentuāli, atbilstoši kavējuma ilgumam būtu labāk?
P.S. otro vietu tāpat nevarat saķert pat bez šīm 36 sekundēm! shura

Palaidniek, es ne par vietu strīdos, vispār pretenzijas nav. Tikai gribu saprast. Jā, mēs tur viena vietā kļudījāmies, tāpēc, laikām, arī pie finīša atbaucām pārāk agri. Bet jautājums ir ne par to. Jautājums ir - kāds laiks tika ņēmts - kad Elbee mums ieraudzīja vai tad kad mēs šķērsojām finiša punktu? Mēs kakraz gaidījām pirms finiša kādas 18 sekundes, bet tomēr caur fīnišu pārbraucājām laikā.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Jautājums ir - kāds laiks tika ņēmts - kad Elbee mums ieraudzīja vai tad kad mēs šķērsojām finiša punktu? Mēs kakraz gaidījām pirms finiša kādas 18 sekundes, bet tomēr caur fīnišu pārbraucājām laikā.


jusu ekipazu neatceros, bet vispar laikus nemu pedeja orientiera punkta, tatad tiesi pirms pagriesanas pa kreisi. varbut bijat piebraukusi parak tuvu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
MartinsT rakstīja:
j.k. rakstīja:
SUPER TORT rakstīja:
Oficiali pazinoju ka rezultati lidlaukuma viltoti, jo pec musu datiem mums bija laiks 1:44:81. Tiksimies tiesa!  Evil or Very Mad  Rosso.

Līdz lapas nodošanai????????????
Man sakrīt. Līdz lapas nodošanai.


laiku ņēma līdz lapas nodošanai?  Shocked vai tomēr līdz auto apstāšanās brīdim?  Rolling Eyes


līdz lapu nodošanai  Wink


Nu pisģetz... Es jau neko, man pofig, bet varbūt tiešām derēja to paziņot iepriekš. Turklāt mūsu komandai nekāds zīmējums prezentēts netika. Vienīgi tik daudz, cik integra fiksi uzkrīvēja pats turpat ar pilteni. Tas, protams, neko nelīdzētu mūsu gadījumā, jo braucot ap tām riepām tiešām viss ir savādāk kā trases malā mēģinot pašam vizualizēt braucienu.
Pārmetums par nokavēto sākumu ir galīgi garām, jo... nekur nebija minēts sākuma laiks. Nedz arī laiks, kurš atvēlēts ceļam Karosta->Vaiņode vai kā citādi. Elbee paziņojums, lai nebrauc "trīs" apļus, bet otrā aplī jau met mieru, mazliet disonēja ar vilsona svaigi saņemto sodu. Tādēļ nolēmām braukt tā, lai TIEŠĀM ir PILNI divi apļi. Varbūt būtu sadabūjuši tos 2 punktus līdz 5. vietai Smile

BET...! Tie visi ir nožēlojami sīkumi. Visādi citādi šis ir ierindojams starp vieniem no labākajiem AROMSiem, kādos esam jebkad piedalījušies. Not mīzing! komandai arī visu laiku augstākais rezultāts. Starptautiski interkontinentālā sabiedrība, kā vienmēr, lieliska. Labs bija lietuviešu kluba prezidents Rimvidas, a.k.a. Gurķis, kurš parasti noplīst vakara sākumā. Šoreiz plosījās kā negudrs gandrīz līdz beigām super Vieta ļoti laba, mājiņa lieliska, visi, visi, kuri šo te organizēja, ir pelnījuši ordeņus! applausi Ļoti labi padarīts... gribējās jau teikt "darbs", bet par darbu parasti algu maksā. Šie visi, pēc pieredzes un kluba budžeta ekseļa zinu, darbojas bez atlīdzības. Domājams, ka pat liekot savu naudu iekšā bez žēlastības. M.A.L.A.Č.I.!!!!! yo

PS: vēl viena laba tendence, kuru atzīmēšu, ir vismaz pārītis jaunu ekipāžu dalībnieku vidū. Tiekamies Rudens Leģendā! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā organizators organizatoriem izsaku cieņu un paldies par padarīto darbu! Bravo!
Mans personīgais piedzīvojums.
Pasākuma starts Liepājas centrā un eskortēts brauciens pa Liepājas ielām - TAS BIJA GRANDIOZI!!! applausi
Paldies par ekskursiju pa pāraudzināšanas iestādi. Joprojām ir vēlme kādreiz piedalīties tur piedāvātajā "pilnas programmas" pasākumā.
Regularitāte bija visu laiku interesantākā, kādā esmu braucis. Tikai stūrmaņa apjukums nekorekti uzzīmētā orientierī (tīri cilvēciska un man pilnībā saprotama organizatoru lažiņa) un vēlāk mana pārklausīšanās sabojāja rezultāu, jo līdz pat 18.orientierim braucām ar 2-4 sekunžu kavējumu.
Patika Gymfankkunfuhana, vai kā viņu tur. Ap pirmo mucu tā iepatikās uzsāktais ritms, ka aizrāvos aiwa Patika dalībnieku atsaucība slotkāros. Tikai ierakstiet, lūdzu, V&L komandai viņa veiktos apļus.
Vakariņas ar iespējam izvēlēties sava šķivja saturu ir vienkāši ideāli!

super


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:

Pasākuma starts Liepājas centrā un eskortēts brauciens pa Liepājas ielām - TAS BIJA GRANDIOZI!!! applausi


Piekrītu. Mazo darvas karotīti kolonnas pēdējo 3 ekipāžu medus mucā ielēja kāds pavecākas Alfas stūrētājs, kurš, kolonnā braucot, nolēma stāties pie sarkanajiem signāliem luksoforos Doh! Jāpiezīmē, ka kolonnai nebija noslēdzošās CP ekipāžas un, jau sākot ar pašu pirmo luksoforu, šķērsojošās ielās brauošajiem nebija ne jausmas par to, kas notiek Cool


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nr.7 rakstīja:

Pasākuma starts Liepājas centrā un eskortēts brauciens pa Liepājas ielām - TAS BIJA GRANDIOZI!!! applausi


Piekrītu. Mazo darvas karotīti kolonnas pēdējo 3 ekipāžu medus mucā ielēja kāds pavecākas Alfas stūrētājs, kurš, kolonnā braucot, nolēma stāties pie sarkanajiem signāliem luksoforos Doh! Jāpiezīmē, ka kolonnai nebija noslēdzošās CP ekipāžas un, jau sākot ar pašu pirmo luksoforu, šķērsojošās ielās brauošajiem nebija ne jausmas par to, kas notiek Cool


vajadzeja but nosledzosajam Getzam, vismaz starta un finisa bija. pa celam pipinaju golfam, kurs gribeja tikt pa vidu kolonna un tantinam, kas sominas vicinadamas lida uz gajeju parejam  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Nr.7 rakstīja:

Pasākuma starts Liepājas centrā un eskortēts brauciens pa Liepājas ielām - TAS BIJA GRANDIOZI!!! applausi


Piekrītu. Mazo darvas karotīti kolonnas pēdējo 3 ekipāžu medus mucā ielēja kāds pavecākas Alfas stūrētājs, kurš, kolonnā braucot, nolēma stāties pie sarkanajiem signāliem luksoforos Doh! Jāpiezīmē, ka kolonnai nebija noslēdzošās CP ekipāžas un, jau sākot ar pašu pirmo luksoforu, šķērsojošās ielās brauošajiem nebija ne jausmas par to, kas notiek Cool


vajadzeja but nosledzosajam Getzam, vismaz starta un finisa bija. pa celam pipinaju golfam, kurs gribeja tikt pa vidu kolonna un tantinam, kas sominas vicinadamas lida uz gajeju parejam  Twisted Evil


cik es pamanīju, tad pirmā CP ekipāža par ātru atrāvās un nesavāca visus barā. Piemēram, kasmēr es braucu ārā no stāvvietas ar purnu skrāpēdams asfaltu, tikmēr man priekšā braucošais AMV atrāvās un getz jau nodomāja, ka kolonna beidzas ar AMV. Pirms kanāla Getz ieraudzīja mani un meta malā. Gan jau vēl kāda šķirba izveidojās pa vidu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database