Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Nākošais
AROMS 2011 - PAPILDINĀTS 12.07.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies orgiem un visiem alfistiem. Patiešām, šogad viss bija ļoti mierīgi, bet tas is tieši kas bijis vajadzīgs!  super

Par tiem apliem lidlauka - kad skatījos, kā citi brauc, viss bija skaidrs. Bet pats arī 3 apļus izdarīju. Kad sež iekšā viss ir nedaudz citādāk. Bet nu un pofig, vienalga, viss bija lieliski un ļoooti labas brīvdienas, pat neskatoties uz to, ka kopumā tika nobraukts 1600 km pa LV  Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Paldies orgiem un visiem alfistiem. Patiešām, šogad viss bija ļoti mierīgi, bet tas is tieši kas bijis vajadzīgs!  super

Par tiem apliem lidlauka - kad skatījos, kā citi brauc, viss bija skaidrs. Bet pats arī 3 apļus izdarīju. Kad sež iekšā viss ir nedaudz citādāk. Bet nu un pofig, vienalga, viss bija lieliski un ļoooti labas brīvdienas, pat neskatoties uz to, ka kopumā tika nobraukts 1600 km pa LV  Razz

man ar sanāca 3.
Kad uzzīmēju uz papīra sapratu kādēļ. Reāli sanāk 1,7 apļi un atceros ka domāju- kaukā baigi ātri sanāca, nevar būt ka jau 2, ai uzmetīšu vēlvienu.... Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...viss kā vienmēr bija super, ļoti patika karostas "cietums" - no tā vjetnamiešu ķeblīša vēl vakar ceļi trīcēja mļe... emo Vakariņas arī bij super - paika daudz un garšīgi, karoče - mega PALDIES orgiem un alfisti kompānijai... super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šorīt nevaru saprast kāpēc kājas sāp
vjetnamiešu ķeblītis tač  party


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
yuran rakstīja:
Paldies orgiem un visiem alfistiem. Patiešām, šogad viss bija ļoti mierīgi, bet tas is tieši kas bijis vajadzīgs!  super

Par tiem apliem lidlauka - kad skatījos, kā citi brauc, viss bija skaidrs. Bet pats arī 3 apļus izdarīju. Kad sež iekšā viss ir nedaudz citādāk. Bet nu un pofig, vienalga, viss bija lieliski un ļoooti labas brīvdienas, pat neskatoties uz to, ka kopumā tika nobraukts 1600 km pa LV  Razz

man ar sanāca 3.
Kad uzzīmēju uz papīra sapratu kādēļ. Reāli sanāk 1,7 apļi un atceros ka domāju- kaukā baigi ātri sanāca, nevar būt ka jau 2, ai uzmetīšu vēlvienu.... Mad

Ar vilsonu izspriedām, ka braucot pa pulksteni pirmo mazo un pret pulksteni otro mazo apli nevar normāli nobraukt 2 apļus otrajā (sanāk mazāk kā 2 pilni), tapēc braucu pirmo mazo apli pret pulksteni un otro mazo pa pulksteni, tad sanāca ka apļa ieeju šķērso 2x abos apļos. Ja jābrauc pēc zīmējuma, tad pēc zīmējuma, bet ja saka ka jāveic DIVI PILNI apļi ap katru no piloniem, tad bišķi feil no vērtēšanas viedokļa.
Anyway, tā daļa man patika ļoti.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kapec never vala rezultatu linku?  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
kapec never vala rezultatu linku?  Confused


Megini velreiz!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jooopcik, paskatījos video no Vaiņodes, paskaitīju apļus.... pirmo mazo es uztaisīju kā prasīja tiesneši 2 PILNI APĻI (nevis kā vairākums 1,7), otru jā pac nolohojos 3 pilni.... samērot pakāsto laiku un ieliekot excelī, gar degunu aizgāja 2 vieta kopvērtējumā  emo  trax_perk_alfu  :dfghj:  :meistariba:  :pegazins:  :ralfins_klape_ezeli:  whip  Doh!  c  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

abi ar palaidnieku speja iedarbinat benzina motoru ar dizeldegvielu


par šito milzīgs RESPEKC palaidniex-am un viņa telefoniskajam konsultantam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
jooopcik, paskatījos video no Vaiņodes, paskaitīju apļus.... pirmo mazo es uztaisīju kā prasīja tiesneši 2 PILNI APĻI (nevis kā vairākums 1,7), otru jā pac nolohojos 3 pilni.... samērot pakāsto laiku un ieliekot excelī, gar degunu aizgāja 2 vieta kopvērtējumā  emo  trax_perk_alfu  :dfghj:  :meistariba:  :pegazins:  :ralfins_klape_ezeli:  whip  Doh!  c  angrrry


pirmais mazais kaa nekruķī bija 2 aplji nevis 1.7 tieshi 2 apli pabeidzot tu aizej uz naakosho mazo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
jooopcik, paskatījos video no Vaiņodes, paskaitīju apļus.... pirmo mazo es uztaisīju kā prasīja tiesneši 2 PILNI APĻI (nevis kā vairākums 1,7), otru jā pac nolohojos 3 pilni.... samērot pakāsto laiku un ieliekot excelī, gar degunu aizgāja 2 vieta kopvērtējumā  emo  trax_perk_alfu  :dfghj:  :meistariba:  :pegazins:  :ralfins_klape_ezeli:  whip  Doh!  c  angrrry


jā, shēmai ir jābūt skaidrai - uzzīmētai uz papīra un imho visiem vienādai. es arī esot nobraucis vienu lieku mazo aplīti....bet nu tāpat 5.vieta priekš bezmotora, un nepārāk taisnām rokām nav slikti  Very Happy

bet tu vari domāt arī savādāk - ja būtu laika kontrole citur - vai jums būtu 1.vieta vai tomēr DNF regularitātē?  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu - skaistākā balva kādu JEBKAD esmu redzējis alfistu (un ne tikai) pasākumos  yo

neko no tā nesaprotu, bet izskatās pēc kāda nopietna mākslienieka darba, piedevām vēl rūpīga un ilga  applausi



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

jā, shēmai ir jābūt skaidrai - uzzīmētai uz papīra un imho visiem vienādai. es arī esot nobraucis vienu lieku mazo aplīti....bet nu tāpat 5.vieta priekš bezmotora, un nepārāk taisnām rokām nav slikti  Very Happy

bet tu vari domāt arī savādāk - ja būtu laika kontrole citur - vai jums būtu 1.vieta vai tomēr DNF regularitātē?  shura


es necepos, jo saprotu to  Wink , bet papļāpāt ta gribās  flame
+1, balvas toč uber alles  yo

Moš Integra palabos tos zīmējumus, ja jau man 2 un 3 jūk, moš arī trasi neatceros precīzi  hmm






Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
tīri intereses pēc - kur tika ņēmts kontrollaiks 1 un 2? Un vēl mēs atbaucām uz finišu par agri, bet apstājamies pirms pagrieziena uzgaidīt kamēr būs istais laiks būt uz finiša. Bet es skatos rezultātos, ka ir rakstīts laiks, kad mēs apstājamies pirms finiša uzgaidīt. Kāpēc tā?  Rolling Eyes


1. starp 39 un 40 pa vidu
2. ~140 metrus pirms 46. punkta
Finišs tieši 47. orientiera punktā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 18 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database