Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Cuore Sportivo - II posms - 19.06.2011.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izņemta autobusa pietura un/vai noīsināts trases posms ar 180° elkoni ļautu smagmotoriem izpausties vairāk...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izņemt S līkumus taisnes galā, izņemt autobusa pieturu, bet atstāt aso/lēno vidusi. Ir gan telpa, kur izpausties, gan līkumi, kur savākties


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
Izņemt S līkumus taisnes galā, izņemt autobusa pieturu, bet atstāt aso/lēno vidusi. Ir gan telpa, kur izpausties, gan līkumi, kur savākties


Es pret. Tīri no drošības viedokļa. Ja atmiņa neviļ, tad kādreiz tā S-nieka taisnes galā nebija. Tad arī ar 166 nonācu bītami tuvu dīķim naac Vārdu sakot, ātrums varētu būt mazliet par lielu. Man personīgi reāli traucē tikai tas atpakaļejošais līkums pa vidu. Nu un vēl pavisam šiki būtu laist taisnes šajā galā pa ovālu, nevis s-nieku.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
altez rakstīja:
Kurš šogad varētu muurim sastādīt cienīgu konkurenci, m?


nu... es nakamaja posma esmu nolemis gazt muri naac soreiz isti nesanaca  Embarassed


Es arī. Bet... vajag riepas. Diezgan skaidrs, ka savā braukšanā uzlabot neko vairs nevaru. Vai varbūt ari varu, bet nezinu, ko. GTA ar riepām noteikti iet 3-niekā. Kaut kas būs jāizdomā naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
lāča_kungs rakstīja:
Izņemt S līkumus taisnes galā, izņemt autobusa pieturu, bet atstāt aso/lēno vidusi. Ir gan telpa, kur izpausties, gan līkumi, kur savākties


Es pret. Tīri no drošības viedokļa. Ja atmiņa neviļ, tad kādreiz tā S-nieka taisnes galā nebija. Tad arī ar 166 nonācu bītami tuvu dīķim naac Vārdu sakot, ātrums varētu būt mazliet par lielu. Man personīgi reāli traucē tikai tas atpakaļejošais līkums pa vidu. Nu un vēl pavisam šiki būtu laist taisnes šajā galā pa ovālu, nevis s-nieku.


S-nieku starta finiša taisnes galā vajag un pa ovālu atlikt (tas palīdzēs noturēt pasākumu "droša ātruma" robežās

Ja izņem "autobusa pieturas kabatu", līdz dīķim vienalga ir labs gabals ko dzēsties ja tas ir sanācis par lielu, lai iegrieztu tajā atpakaļejošajā līkumā...

Un tas elkonis ir baisi lēns...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
lāča_kungs rakstīja:
Izņemt S līkumus taisnes galā, izņemt autobusa pieturu, bet atstāt aso/lēno vidusi. Ir gan telpa, kur izpausties, gan līkumi, kur savākties


Es pret. Tīri no drošības viedokļa. Ja atmiņa neviļ, tad kādreiz tā S-nieka taisnes galā nebija. Tad arī ar 166 nonācu bītami tuvu dīķim naac Vārdu sakot, ātrums varētu būt mazliet par lielu. Man personīgi reāli traucē tikai tas atpakaļejošais līkums pa vidu. Nu un vēl pavisam šiki būtu laist taisnes šajā galā pa ovālu, nevis s-nieku.


S-nieku starta finiša taisnes galā vajag un pa ovālu atlikt (tas palīdzēs noturēt pasākumu "droša ātruma" robežās

Ja izņem "autobusa pieturas kabatu", līdz dīķim vienalga ir labs gabals ko dzēsties ja tas ir sanācis par lielu, lai iegrieztu tajā atpakaļejošajā līkumā...

Un tas elkonis ir baisi lēns...


Muļķības!!
Kurš jums liek dzēsties līkumā?  shura
Sabremzējas taisnītē un droši izbrauc līkumu  Exclamation Razz  
"autobusa pietura" galīgi nav tas elements, kas traucē trases konfigurāciju  Wink
Visvienkāršāk ir kādam aizbraukt uz "nelegālo trenniņu" un noprovēt kas un kā  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autobusa pietura traucē lielmotoriem shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
180 pa vidu traucee visiem ? Very Happy Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Integra rakstīja:
180 pa vidu traucee visiem ? Very Happy Very Happy


maz un bezmotoriem traucē mazāk...  Razz


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dīvaini Rolling Eyes mani nekas netraucē Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
panda rakstīja:
Dīvaini Rolling Eyes mani nekas netraucē Embarassed

++  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Norkis rakstīja:
Motors pārkrāmēts, sēņojot iebraukts, trasē kopā ar iesācējiem notestēts. Nākamajā posmā varēs gāzt kopā ar ar pārējiem.
Rezultāts braucot taupot motoru ir OK. Pagājušo gadu izspiedu 1'05.676 šogad 1' 05.496.
Varbūt palikt pie iesācējiem, dabūšu kopvērtējumā 1. vietu?


grudaks

Redzēji bildi, kurā man nācās autobusa pieturas ieejā kraut juzā, lai nesadārdzinātu pasākuma izmaksas? aiwa

Baigi grūti skatīties tahometrā lai apgriezieni neskrien pāri 4000 un nepārtrauktu pārslēgt ātrumus, tajā pieturā arī gandrīz arī neapstājos, tikko pārslēdzies un jau atkal jābremzē. Nevarēju vēl dzīt dzinēju līdz slēdzas ierobežotājs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database