Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Alfa Romeo Tallinn drive and piccolo picnic
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
šeit es teicu runu un aicināju visus uz AROMSu augustā pie mums!



malacitis  kiss bildes atlavos pievienot dzinta bildem jaunu galeriju netaisot...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Tallinn rezumē... 
tātad brauciens bija jauks! no rīta bija lietus un tāds pavēss. Brauciens sākās ar Alfu kolonnu pa lietu, bet pirmajā pieturā uzspīdēja pat saulīte!

tur vietējie alfisti tika iepazīstināti ar "Latvijas alfa draugiem" un cik sapratu, sākās arī konkurss - visi ložņāja gar un ap Alfām un fočējās. Vislielākā drūzma, protams, bija ap abām Bertonēm, un tad vēl 33-šās saimnieks sapulcēja ap sevi bariņu demonstrēdams boxerīti.
Tālāk virzījāmies uz Prezidenta pili, un visa kolonna veica nelielu goda apli gar pils sardzi.

Pēc tam tika veikts tāds paliels gabals cauri Tallinai un nākamajā pieturā paziņots vietājais Alfa centrs "Pilot Motors" par piknika dislokācijas vietu. Man liekas, ka ikauņi bija domājuši to visu brīvā dabā, bet par cik bija slapjš un diezgan auksts laiks, sadomāja to visu telpās. Un arī labi! Tad visa kolonna kautkā sadalījās un aizbrauca pa dažādiem ceļiem, jo es sekoju tikai MiTo un vēl pāris Alfiņām, bet galā visi +/- sabrauca vienlaicīgi. Tur mūs satika neparasts parkinga automāts ar šlagbaumu, kas deva žetonus... mēs, kā jau no laukiem, neko tādu vēl nebijām redzējuši un LV ekipāžas pat apsvēra iespēju braukt ārā pāri apmalītēm, ja automāts nelaidīs emo bet izrādījās, ka tie žetoni ir tikai tāpat, visi ir vienādi. Ffff..fristailo
Telpās tauta sasēdās uz sarkaniem paklājiņiem, sāka cienāt viens otru ar zacenēm, aplūkoja dažus eksemplārus un visādas fotogrāfijas, nu ko nu kurais...

Kamēr tika apkopoti konkursa rezultāti, mēs uzaicinājām visus uz AROMSu! naac
Pirmo vietu izcīnīja meitene ar MiTo (loģiski - viņa arī strādā "Pilot Motors") un senjoru klasē, man liekas, sarkanā Bertone (tai diski ļoti smuki un salons arī viss sakopts, bet numurs melns un pavisam savādāks - varētu būt no kāda muzeja...)
Papļāpājot ar vietējiem alfistiem, sapratu, ka viņiem šādi pasākumi un salidojumi ir ļoti reti un savā starpā viens otru nemaz nepazīst. Ir daudz ko mācīties no mums! Smile
Pēc apbalvošanas jau lielākā daļa izklīda, un arī mēs neatradām iemeslu vēl uzkavēties. Visa visumā man patika!
P.S. nezinu kā tur ar nodokļiem, bet šosejas Igaunijā ir ļoti labā stāvoklī! Pilsētā gan ir švakāk, bet labāk kā pie mums nu toč! Tere! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Tallinn rezumē... 
KriXis rakstīja:



vai man vienigajam skjiet, ka Krixim izdevies nofochet regu, kas atrodas pie tumsas 164 bildes labaja sturi (pirmaja rinda)?  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jap, ir kaut kads aizgajejs Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir ir, tik gan jau var izskaidrot ar kautkādu digitālā foto gļuku.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Ir ir, tik gan jau var izskaidrot ar kautkādu digitālā foto gļuku.


vai vienkārša pleķa uz asfalta sakritību ar dubļudekoru uz auto sāna...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laughing he he nu nē, es taisīju 3 bildes un stiķēju kopā! par cik cilvēki pārvietojās, sanāca spoks  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 17th. of June 2011 in Tallinn at 17.00 
Piccolo Picnic 2011! naac

Citāts:
We have a picnic for Alfa fans planned for 17th. of June 2011 in Tallinn at 17.00. We celebrate Alfa 101 years and also vote for the prettiest Alfa that arrives to the picinic. Something similar that we did last year - event that was visited by couple of Latvian fans. So, if You or anyone from Your club would feel like driving to Tallinn, then welcome!


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
žēl...manā ģimenē janākajam alfas šoferim izlaidums skolā...18.datumā...
tā jau varētu laist ar teltīm un normāli iegriezt...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
17.06  vai nav piektdiena ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dīvaina dienas izvēle Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kads plano piedalities? es laikam laidisu garam... bet vel padomasu, mos pabeigt atrak darbu, aizbraukt mazliet paagitet Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tā kā ir doma, ka varbūt varētu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kads plano piedalities? es laikam laidisu garam... bet vel padomasu, mos pabeigt atrak darbu, aizbraukt mazliet paagitet Wink


lai paspēt uz TLL, tad piektdien vispār nevajadzētu strādāt.  Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database