Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Apgaismojie plzz :)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Apgaismojie plzz :) 
Tā ir man pirmā Alfa un protams rodas dažādi jautājumi.
Viens no viņiem ir tāds- kādas lampas ir priekšējiem lukturiem un kādas jūs ieteiktu uzlabot ?? Ja var tad arī linku iedodiet, kur var apskatīt.
Paldies  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Apgaismojie plzz :) 
picaSSo rakstīja:
Tā ir man pirmā Alfa un protams rodas dažādi jautājumi.
Viens no viņiem ir tāds- kādas lampas ir priekšējiem lukturiem un kādas jūs ieteiktu uzlabot ?? Ja var tad arī linku iedodiet, kur var apskatīt.
Paldies  Rolling Eyes


tipa? shkjiet, ka ir sliktas? var ksenonu ielikt. visur kur, kaut vai xenon.lv, vieniigais, ka tas nav iisti legaali un uz TA jaanjem aaraa. ja ieviesiis TA kontroli uz celjiem, tad var naakties shitos kreisos xenonus vispaar njemt nost.


man gtv ir kaut kaadas Philips Super duper extra blue vision spuldziites, 65w, gaismu dod diez gan baltu, nu taa patiikami diez gan, "leetais xenons" un oficiaali. nopirkt var jebkuraa autolietu veikalaa par 5~15ls/gab. miinuss taads, ka it kaa aatraak izdeg nekaa parastaas spuldzes, bet nezinu komenteet, pagaidaam viena tik ir izdegusi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā liekas man bembin bija labāk, bet es arī gribēju zināt kādu tieši lampas veidu tur ir jāliek, jo bembim bija gan tuvās, gan tālās vienādas. Šitai es nezinu kādas tur iet. Cik es nopratu, ka alfām ir neleils čakars nomainīt lampiņas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā var šitās nopirkt ?? Baigi patīk tās zaļās acis Smile
Šitās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
Kā var šitās nopirkt ?? Baigi patīk tās zaļās acis Smile
Šitās


nu, panjem un nopeerk, tad iet uz pastu pakalj. bet kaa shitaas ieinstaleet Alfas lukturii es gan nezinu. un, manupraat, Alfai shitais shkjuunings galiigi nepiestaav. tas jau buus pirmais solis zaljaa zemmashiinas neona virzienaa. iisaak sakot- ATLIKT! Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
picaSSo rakstīja:
Kā var šitās nopirkt ?? Baigi patīk tās zaļās acis Smile
Šitās


nu, panjem un nopeerk, tad iet uz pastu pakalj. bet kaa shitaas ieinstaleet Alfas lukturii es gan nezinu. un, manupraat, Alfai shitais shkjuunings galiigi nepiestaav. tas jau buus pirmais solis zaljaa zemmashiinas neona virzienaa. iisaak sakot- ATLIKT! Mr. Green


 Sad  Sad  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database