Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Izvēle starp 156'ajām.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Izvēle starp 156'ajām. 
Sveiki, grasos iegādaties Alfu 156. Itkā gribētos arī ādas salonu, bet mani biedē tas, ka vasarā melnais salons(cik esmu novērojis vis izplatītākais) varētu sakarst saulē un īpaši ari man nepatīk tā melnā krāsa. Gribētos gaiši brūnu vai pelēko(balto?) salonu, bet tie atkal var nolietoties un palikt vietām tumši. Tad vēl varētu ari nemt ar auduma, bet ne velūra salonu, kā piemēram šai Alfai. Kāds ir jūsu viedoklis par saloniem?
Tad vēl otrs jautājums par motoriem, cik zinu, tad bendzīna motori kalpo labi, tikai vajag regulāri mainīt eļļu un pie ~100k zobsiksnu un spriegotājruļļus, bet kā ir ar dīzeļiem? Piemēram 2.4 JTD? Un vai vispār ir jēga ņemt 156 Alfu, ar vairāk kā 200k noskrējienu? Tad vēl jautājums par motoriem, pašlaik itkā sveros uz 2.0TS, bet kā salīdzinoši iet 2.4JTD ? Varbūt kāds varētu pakomentēt...
Paldies par uzmanību.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Izvēle starp 156'ajām. 
orionz rakstīja:
Sveiki, grasos iegādaties Alfu 156. Itkā gribētos arī ādas salonu, bet mani biedē tas, ka vasarā melnais salons(cik esmu novērojis vis izplatītākais) varētu sakarst saulē un īpaši ari man nepatīk tā melnā krāsa. Gribētos gaiši brūnu vai pelēko(balto?) salonu, bet tie atkal var nolietoties un palikt vietām tumši. Tad vēl varētu ari nemt ar auduma, bet ne velūra salonu, kā piemēram šai Alfai. Kāds ir jūsu viedoklis par saloniem?
Tad vēl otrs jautājums par motoriem, cik zinu, tad bendzīna motori kalpo labi, tikai vajag regulāri mainīt eļļu un pie ~100k zobsiksnu un spriegotājruļļus, bet kā ir ar dīzeļiem? Piemēram 2.4 JTD? Un vai vispār ir jēga ņemt 156 Alfu, ar vairāk kā 200k noskrējienu? Tad vēl jautājums par motoriem, pašlaik itkā sveros uz 2.0TS, bet kā salīdzinoši iet 2.4JTD ? Varbūt kāds varētu pakomentēt...
Paldies par uzmanību.



sveiki, laba doma! Smile

1) aadu noteikti vajag. melnam nav ne vainas, neko traki neuzkarst, pie tam Alfas seedeklju Momo aada ir perforeeta, dibens ventileejas, viss ir labi, kondicionieris straadaa gana speeciigi. aada ir sameeraa izturiiga un nemaz tik ljoti nenolietojas. alfas benkji noteikti saglabaajas labaak kaa, piemeeram, saab 9-5, kuri sakrunkojas un sachokurojas ljoti aatri. uz gaishpeleekaa netiirumus, protams, redz labaak kaa uz melna, bet ar muusdienu aadas kopshanas liidzekljiem taa nav probleema.

2) šai Alfai shis ir salons "Sport", diez gan rets. ja taada mashiina ir piedaavaajumaa, jaanjem!

3) 4 cil benziina dzineejiem siksna jaamaina ik pa 60k km un obligaati kopaa ar visiem rulljiem. 6 cil V6 var braukt drusku ilgaak, bet ne liidz 100. jo siksnas diemzheel pliist biezhi, parasti, rullji defekta deelj.

4) 200k km Alfai ir daudz, bet visaadi koptas un brauktas mashiinas var buut. nez, es nepirktu vairaak par 100k nogaajushu 156, bet nu jaareekjina pasham savas iespeejas. leetaak jebkuraa gadiijumaa buus taa 200k nogaajusi, tikai var sanaakt biezhaak pa servisiem padziivoties un pazaudet kaadas nervu shuunas vairaak.

5) par diizeljiem neko nezinu, saliidzinaat nemaaku.

6) Alfu jaapeerk tik labu un daargu, cik vien vari atljauties. taapat ar dzineeju- jo lielaaks, jo labaaks Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2) salons protams sportpack ir foršāks, bet tas ka auto ir 2.5cm zemāks un cietāks ne vienmēr izraisa pozitīvas emocijas. no otras puses atvilkot tā papildus stabilitāte ir patīkams bonuss.....ja ņemtu tagad, laikam tomēr 2.5  Smile

starp citu, man ir tādi paši beņķi kā bildē - ir ok, man patīk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Izvēle starp 156'ajām. 
orionz rakstīja:
Tad vēl jautājums par motoriem, pašlaik itkā sveros uz 2.0TS, bet kā salīdzinoši iet 2.4JTD ? Varbūt kāds varētu pakomentēt...

Te nu prasās pēc Smic'a manuāļa 2.4JTD ikdienas lietošanā vai vismaz komentāra.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam auto ir melns ādas salons. Protams, pirmajās karstajās dienās saulē beņķī diezgan uzcepās, tā ka nav visai patīkami sēsties virsū. Taču tam ir ļoti vienkāršs risinājums – jebkurā pieklājīgā tirdzniecības vietā, arī lielveikalos, var nopirkt saules atstarojošo vējstikla aizsarguzliku par latu vai diviem. Un nekādu problēmu ar sakarsušajiem beņķiem, kā arī tiek saudzēts gan panelis, gan beņķi. Tā ka nemīz!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mistachuck rakstīja:
Manam auto ir melns ādas salons. Protams, pirmajās karstajās dienās saulē beņķī diezgan uzcepās, tā ka nav visai patīkami sēsties virsū. Taču tam ir ļoti vienkāršs risinājums – jebkurā pieklājīgā tirdzniecības vietā, arī lielveikalos, var nopirkt saules atstarojošo vējstikla aizsarguzliku par latu vai diviem. Un nekādu problēmu ar sakarsušajiem beņķiem, kā arī tiek saudzēts gan panelis, gan beņķi. Tā ka nemīz!


un ziemā paklāt sedziņu zem mantām?
 aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nea ziemaa to pashu aizsargu uz stikla un no riita pat stikls nav jaakasa. nonjem, nopurini un iemet bagazhniekaa Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mistachuck rakstīja:
Manam auto ir melns ādas salons. Protams, pirmajās karstajās dienās saulē beņķī diezgan uzcepās, tā ka nav visai patīkami sēsties virsū. Taču tam ir ļoti vienkāršs risinājums – jebkurā pieklājīgā tirdzniecības vietā, arī lielveikalos, var nopirkt saules atstarojošo vējstikla aizsarguzliku par latu vai diviem. Un nekādu problēmu ar sakarsušajiem beņķiem, kā arī tiek saudzēts gan panelis, gan beņķi. Tā ka nemīz!


Nu izkatās tie sūdi atvratna down Un katreiz likt virsū un ņemt nost. Atlikt. Zūd viss ādas krutums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sīkāk?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


ko ņemsi vietā? no Ogas? vai Getz?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
MF rakstīja:
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


ko ņemsi vietā? no Ogas? vai Getz?  Laughing


Neko no šiem Cool Kāda mārrutka pēc visi man spiež Ogas auto hmm Kas es izskatos pēc mecenāta vai Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Nu izkatās tie sūdi atvratna down Un katreiz likt virsū un ņemt nost. Atlikt. Zūd viss ādas krutums.

Diametrāli pretējs viedoklis. Kas vienam balts, otram melns.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
murphy rakstīja:
Latvijā ir kaut kas apskates vērts pārdošanā no 156 vai 147, man te viens kolēģis ieinteresējās. ss.lv jau izpētijām - nekas acīs neiekrita


Jā mana AR. Tikai sestdien iziešu TA Cool


MF, Oga, ....
Interesanti - visi pamazām atbrīvojas no savām AR.

Vispār es arī prātoju par atvadām Sad
Tikai pēc tam, kad uzlikšu jaunos (!) lietos 16'' un nomainīšu sarūsējušo izpūtēju. Jāuzpucē daiļava! kiss

Baigi jocīgi ir ar Alfas pārdošanu - no vienas puses gribās jaunāku auto (un ir ļoti pievilcīga iespēja), bet no otras puses tik daudz patīkamu brīžu šis auto ir sagādājis un negribās šķirties.
Sieva vispār mani nolamāja  angry  par šādu ķecerīgu ideju.

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database