Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Nākošais
vēlos pirkt 156
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pluksijs rakstīja:
vilsons rakstīja:
bet ja runājam nopietni,tad meičai,ja ir vēlme iepirkt AR 156,es ieteiktu vainu 1.9JTD vai arī  2,5v6.visus pārejos variantus automātiski atmest.


man jau galva kūp no alfas Rolling Eyes  
es par izmaksam interesejos tapec ka sobrid nav spidosi ar naudu un ja nevaresu pavilkt tad bus jaatsakas no auto, un man laikam tomer 1,9 interese jo man diena sanak videji 120km nobraukt!

ja tev tiešām sanāk tāds nobraukums gadā,tad tev pilnīgi iespējams izdevīgāk būs iepirkt labu eksemplāru ar 1.9JTD Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pluksijs rakstīja:
vilsons rakstīja:
bet ja runājam nopietni,tad meičai,ja ir vēlme iepirkt AR 156,es ieteiktu vainu 1.9JTD vai arī  2,5v6.visus pārejos variantus automātiski atmest.


man jau galva kūp no alfas Rolling Eyes  
es par izmaksam interesejos tapec ka sobrid nav spidosi ar naudu un ja nevaresu pavilkt tad bus jaatsakas no auto, un man laikam tomer 1,9 interese jo man diena sanak videji 120km nobraukt!


man dienā sanāk < 10 km nobraukt, līdz ar to man ir maigi sakot vienaldzīgi cik norij... kā arī sabojāties/nodilt kaut kas  ar šādu nobraukumu var ļoti ilgā laikā... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
TheCAT rakstīja:
pluksijs rakstīja:
ļoti smuka, diski ar labi, bet diemzel pa dargu Sad


Pa 6000 EUR atdoshu, an jau ka ar banku sarunasi nomaksu Wink

sheit ir dofiga bildes:
http://www.drive2.ru/cars/alfaromeo/156/156/thecat/
http://www.drive2.ru/cars/alfaromeo/156/156/thecat/journal/4062246863888350629/#post
http://www.drive2.ru/cars/alfaromeo/156/156/thecat/journal/4062246863888293756/#post
http://www.drive2.ru/cars/alfaromeo/156/156/thecat/journal/4062246863888213067/#post


tev kaķi ir-ņe riba,ņe mjaso.tobiš- ne dīzeļa degvielas ekoņomija,ne benzīna jauda/skaņa. ahahahahahaaa

Nuu... šis spriedums attiecas tikai uz vietējiem petrolheadiem.  aiwa

Dāmai elegants, spīdīgs, sarkans AR 2.0 JTS būtu pašā laikā. Grūti pat iedomāties kaut ko labāku. Bet tā kā šajā gadījumā galvenie uzstādījumi ir cena un degvielas ekonomija gariem gabaliem, tad jāņem tikai un vienīgi 156 ar 1.9 JTD.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
pluksijs rakstīja:
vilsons rakstīja:
bet ja runājam nopietni,tad meičai,ja ir vēlme iepirkt AR 156,es ieteiktu vainu 1.9JTD vai arī  2,5v6.visus pārejos variantus automātiski atmest.


man jau galva kūp no alfas Rolling Eyes  
es par izmaksam interesejos tapec ka sobrid nav spidosi ar naudu un ja nevaresu pavilkt tad bus jaatsakas no auto, un man laikam tomer 1,9 interese jo man diena sanak videji 120km nobraukt!


man dienā sanāk < 10 km nobraukt, līdz ar to man ir maigi sakot vienaldzīgi cik norij... kā arī sabojāties/nodilt kaut kas  ar šādu nobraukumu var ļoti ilgā laikā... shura

savukārt es esu veicis tādus tīri subjektīvus aprēķinus.salīdzinot v6 ar dieseļiem.un ja mēs paņem tādā garākā,nu teiksim 2-4 gadu grizumā,ne jauna auto izmaksas,tad dieselis varbūt sanāk finansiāli izdevīgāks pie noskrējieniem virs ~40-50k km gadā.
tas ir tīri man subjektīvais viedoklis un aprēķins.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man mazliet offtopic jautājums... Skatos, ka Tu man laikam rakstīji spokos par 156..

Mans raksts spokos par Alfām kaut kā ietekmēja izvēli par nākamo auto? Doma radās pēc raksta izlasīšanas vai bija jau pirms?

Laikam būšu saslimdinājis ar alfa vīrusu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
pluksijs rakstīja:
vilsons rakstīja:
bet ja runājam nopietni,tad meičai,ja ir vēlme iepirkt AR 156,es ieteiktu vainu 1.9JTD vai arī  2,5v6.visus pārejos variantus automātiski atmest.


man jau galva kūp no alfas Rolling Eyes  
es par izmaksam interesejos tapec ka sobrid nav spidosi ar naudu un ja nevaresu pavilkt tad bus jaatsakas no auto, un man laikam tomer 1,9 interese jo man diena sanak videji 120km nobraukt!
ja parsvara pilseta tad 1.9 ja vairak soseja tad 2.4  Wink


man sanaka gan ;soseja gan pilseta, bet pa soseju vairak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pluksijs rakstīja:
koijotins rakstīja:
pluksijs rakstīja:
vilsons rakstīja:
bet ja runājam nopietni,tad meičai,ja ir vēlme iepirkt AR 156,es ieteiktu vainu 1.9JTD vai arī  2,5v6.visus pārejos variantus automātiski atmest.


man jau galva kūp no alfas Rolling Eyes  
es par izmaksam interesejos tapec ka sobrid nav spidosi ar naudu un ja nevaresu pavilkt tad bus jaatsakas no auto, un man laikam tomer 1,9 interese jo man diena sanak videji 120km nobraukt!
ja parsvara pilseta tad 1.9 ja vairak soseja tad 2.4  Wink


man sanaka gan ;soseja gan pilseta, bet pa soseju vairak.

es domāju,ka ja tev sanāk tiešām tādi nobraukumu gadā un +,tad tev vajag 1.9JDT.protams 2.4JTD arī nebūtu slikta izvēle,bet ir jārēķinās ar to,ka 2.4JTD ir smagāks purns ar to izrietošajām sekām(lielāka slodze piekarei un lai arī neliels,bet tomēr lielāks degvielas patēriņš).


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vismaz kaut kas man jau skaidrs, ko man vajag,
es ari biju domajusi par 1,9, tgd parliecinajos PALDIES Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pluksijs rakstīja:
http://www.drive2.ru/cars/alfaromeo/156/156/thecat/journal/4062246863888350629/#post

es pa 100 eiro ņemu diskus Embarassed


daudz pa dārgu! ja nu vienīgi ar labām riepām par tādu cenu!  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ne, par tadu cenu nedabusi Ti diskus!

Bet njemt 156 Alfu ar 1.9 dizeli, ja noskrejiens gada ir mazaks par 20K km, neredzu nekadas jegas Smile bet tas ir mans IMO

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa stuku labu masinu nopirkt ir diez gan gruti lai neteiktu neiespejami. un es nesaku, ka pa trijam gan var nopirkt superbonbongu. nevar. 10 un vairak gadus veca masina plisis, tai plisis visneiedomajamakas un neparedzamakas lietas. tads pirkums vienmer bus ka loterija, it ipasi, ja masinu perk kaut kada vieta, kur nav iespejas to izpetit, atradit kadam meistaram, kas to pacel uz pacel, parausta un pabaksta, piemeram, kada lietuvas placi, kur pat isti izbraukt nav iespejas.

nu luk, un tapec ari tam, vai masinas dzinejs darbojas uz benzinu vai uz dizeli, nebus butiskas starpibas, iznemot vienigi gadijuma, ja tiek lieta zagta dizeldegviela par 1/2 no statoil cenas. maz braukta un kopta 1.6 benzinalfa var izradities daudz uzticamaka un ilgaka termina izdevigaka par lidzigu, bet miljonu nogajusu 1.9 dizeii. un otradi. var gadities nobeigts 1.6 dzinejs.

vienigais, ko zinataji var pateikt, ka pienemot, ka masinas kopejais stavoklis ir lidzigs, vienadi nobraukts, tad ar 1.9 dizeli vai 2.5 benzinu iespejams bus mazak problemu neka ar 4 cilindru benzinniekiem un lielo 2,4 dizeli. iespejams, ja paveiksies nopirkt labu masinu.

tomer popularas Alfas LV ir ar 2l benzinmotoru. ja, tiem dzinejiem ir problemas. ja parekinatu kaut mazliet statistiku, iespejams, ka % ar 2l dzinejiem problemu ir tiesi tik pat ka dizeliem vai V6, vienkarsi to ir daudz mazak, un tikai tapec mes regulari dzirdam par norautam 2.0 zobenem. ja jau laika nomainitu siksnu, problemu nebutu. ja vien nebutu slinkums pieliet ellu, kad vajag, problemu nebutu.

dizelis kamer vins iet, tikmer ir labi. bet kad dizelis neiet, tad sakas sex, dargs sex  ferretsex

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
applausi  visbeidzot labs, realistisks komentars
sho te ieramet un uz FAQ

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar dizeliem ari ir jaskatas pec gadiem  Rolling Eyes 1,9/2,4 lidz 2000 gadam ar mehanisko EGR vispar nav problemu (cf2) jaunakiem jau problemas (cf3) zondes, EGR , MAF  utt  Rolling Eyes katra zina manam 98 gda 2.4 jtd  nav ne elekriska EGR ne zondes  ne citu ekalogisko meslu  Rolling Eyes  Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
ar dizeliem ari ir jaskatas pec gadiem  Rolling Eyes 1,9/2,4 lidz 2000 gadam ar mehanisko EGR vispar nav problemu (cf2) jaunakiem jau problemas (cf3) zondes, EGR , MAF  utt  Rolling Eyes katra zina manam 98 gda 2.4 jtd  nav ne elekriska EGR ne zondes  ne citu ekalogisko meslu  Rolling Eyes  Embarassed


man ari nav zondes! un egr strada loti labi,kaut 2001 gads

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
koijotins rakstīja:
ar dizeliem ari ir jaskatas pec gadiem  Rolling Eyes 1,9/2,4 lidz 2000 gadam ar mehanisko EGR vispar nav problemu (cf2) jaunakiem jau problemas (cf3) zondes, EGR , MAF  utt  Rolling Eyes katra zina manam 98 gda 2.4 jtd  nav ne elekriska EGR ne zondes  ne citu ekalogisko meslu  Rolling Eyes  Embarassed


man ari nav zondes! un egr strada loti labi,kaut 2001 gads
tev jau masina ir cf3 un  loti laba stavokli tapec strada  Wink  bet tas EGR ir tev elektriskais bet man ir tads pats ka Bruno mehaniskais bet tas ari ir 2000 gada tik cf 2  vobsem viss pa vienkarso un leto  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database