Atbildēt pie šī temata 111 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
ko jūs tur visi bamperus laužat Smile
man jau vismaz ir viena gabala tik bisku ar lodamuru japastra un 250 grami krasa  Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad tā ziema vienreiz beigsies? Man ziemas kontā jau 1) viens ieplīsis pakaļējo durvju rokturis, 2) bagāznieks, kas negrib reaģēt uz attaisīšanu ar pulti, 3) noplīsis degvielas vāciņa fiksators, 4) riepu ventiļi, kas negribīgi ieņem savu sākumpozīciju un pēc gaisa iepūšanas grib turpinās laist gaisu arī ārā. Plus vēl riebīga čīkstoņa parādījusies, kas pāriet, kad viegli nospiež bemzi.  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man reiz ventilis iespruuda, tad skreeju uz kasi peec teejas, ko uzliet virsuu - straadaa un smarzjo peec aveneem ar cukuru Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ble. Braucot uz māju saķēros ar spoguļiem ar vienu miskasti  Mad
Stikls [?] vesels, bet nolauzta kājiņa... palika vados karāties

Bobiks no rītiem piedarbojas kā vecs ikaruss. Kvēlsveces jāmaina. Ceru, ka Nelaipnais pa rītdienu tiks skaidrībā  45


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piiters rakstīja:
Kad tā ziema vienreiz beigsies? Man ziemas kontā jau 1) viens ieplīsis pakaļējo durvju rokturis, 2) bagāznieks, kas negrib reaģēt uz attaisīšanu ar pulti, 3) noplīsis degvielas vāciņa fiksators, 4) riepu ventiļi, kas negribīgi ieņem savu sākumpozīciju un pēc gaisa iepūšanas grib turpinās laist gaisu arī ārā. Plus vēl riebīga čīkstoņa parādījusies, kas pāriet, kad viegli nospiež bemzi.  Mad


Hehe, man tieši tas pats, bagažnieku poga negrib reaģēt Sad + riebīga čīkstoņa atsperēs kad auto iesalis Very Happy bet kad atkūst iekustina, tad ir labi  naac

P.s. Ziema vsp sux4eva  trax_perk_alfu


_________________
Cilvēks pret sevi izturas tā kā pret savu auto!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
blin jau 4to dienu nav udens  Mad  sakas viss ar kautkadu latvenergo bojajumu kad nakti pazuda elektriba un pec tam pusi dienu raustijas ka rezultata nosvila suknis udenstorni to nomainija un viss slikti suknu maja spiediens 4 atmosferas bet tuvakaja daudzstavene tek knapi knapi tik 1 stava  Rolling Eyes  man lidz majai vispar nepienak  Mad  kaut no torna ir 300 metri  Rolling Eyes  kaut kur esot udensvads plisis tik neviens nekur neko nevar atrast  Crying or Very sad  ta nu katru dienu ap 5 vakara izvedajam cilvekiem udeni ar pazarnieku gaziku  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nopirku kārbu no lietotāja 'muuris', biju pakaļ tai uz Valmieru, tomēr izrādījās, ka neder man viņa 2.0 8V kārba. Sākumā teica, ka paņems atpakaļ, tomēr dienā, kad taisījos braukt, izrādījās, ka viņš pats no kāda to kārbu ir ņēmis un tas džeks tomēr negribot ņemt atpakaļ.
Sīkums, bet bļaut gribas, jo esmu uzsēdies uz sev nevajadzīgas kārbas par 100 latiem...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Archuks rakstīja:
Nopirku kārbu no lietotāja 'muuris', biju pakaļ tai uz Valmieru, tomēr izrādījās, ka neder man viņa 2.0 8V kārba. Sākumā teica, ka paņems atpakaļ, tomēr dienā, kad taisījos braukt, izrādījās, ka viņš pats no kāda to kārbu ir ņēmis un tas džeks tomēr negribot ņemt atpakaļ.
Sīkums, bet bļaut gribas, jo esmu uzsēdies uz sev nevajadzīgas kārbas par 100 latiem...
Nevienu neapvainoju un ne par vienu neko sliktu negribu teikt,bet nu neviens te nav vainīgs kā tikai tu pats.tā dažkārt mēdz notikt kad pērc kautko nezin pats ko,no kautkā nezin kā.cik man ir zināms,tqd muuris bij tikai,ja tā var teikt-savedējs


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko nozime "neder"? un kas isti notika tai pirmajai karbai ta ari neesi atbildejis...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ko nozime "neder"?

  viņam tač 1.7 motors. Tur bloki savādāki, līdz ar to arī kārbas stiprināšana.


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms tam jautāji par saderību, ieteica ePer apskatīties.....un tur rādijās, ka vienāda, bet dabā savādāka?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau arī nevienu neapvainoju! Wink Par to vai savedējs vai tml, neko nezinu, man te forumā teica, ka mūrim ir vairākas kārbas un lai vēršos pie viņa, tas arī viss Smile Par iepriekšējo kārbu - ne no kā izšķīda sajūgs ar visām no tā izrietošajām sekām. Par to nederēšanu - neesmu mehāniķis, bet mans meistars, kas ir čoms un kuram uzticos teica, ka atšķiras startera stiprinājuma vietas un attiecīgi no tā tur citas lietas arī neder.


P.S. Auto vēl aizvien pieejams, diezgan labā stāvoklī, jāuzliek tik cita kārba (nāk līdzi vesels sajūgs).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Archuks rakstīja:
... ne no kā izšķīda sajūgs ar visām no tā izrietošajām sekām....

Un tāpēc jāmaina kārbu? Kādas sekas tad no sajūga izriet?
Man reiz pie (aiz) krustojuma, liekot otrajā vai trešajā robā ar skaļu krakš un sekojošu hrrr hrrr krmhrrr pārstāja darboties... Vienīgais, ko no tā atceros, bija kautkas, kas saucās "nolauzta dakša" (tā arī nezinu, ko tas nozīmē), bet, tākā neko nevarēja atrast, ko ielikt vietā, tad esot sametinājuši to pašu... Un- iet vēl tagad. Un, sen tas bija (kad Motormuzeja apakšstāvā vēl Alfas taisīja).
Bet, es, protams, neapgalvoju, ka šoreiz ir tāds pats gadījums, vienkārši uznāca iedvesma kautko uzrakstīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iekāpu mašīnā, sāku braukt, ieslēdzas pečka, asaras acīs, slikta dūša, elpot nav ko! Shocked
Mļa, maita kaķis ir piesmējis manu Alfu. I kur bļa ielien???? Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
Iekāpu mašīnā, sāku braukt, ieslēdzas pečka, asaras acīs, slikta dūša, elpot nav ko! Shocked
Mļa, maita kaķis ir piesmējis manu Alfu. I kur bļa ielien???? Mad

Nemīz, tagad katru rītu būs arvien "smaržīgāks", jo katrs garāmklīstošais košaks, kuram nav slinkums, pievienos savu piesmējienu! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 111 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database