Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Problemas pec remonta. Kartera vaks
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Problemas pec remonta. Kartera vaks 
At the first - Sorry for my english.
В общем дело такое - месяц назад наехал на глыбу льда и пробил картер, страховщики отвезли на эвакуаторе и доставили в сервис "V4 Motors", там целый месяц не могли ничего сделать с картером и в итоге по их словам сделали новый. Принял машину, завел у них там, вроде все нормально было. Как только выехал на дорогу и проехался километров 12, понял что машина еле набирает обороты и валит густой серо-белый дым, при этом двигатель как бы начинает троить и дергаться. Вопрос знатокам - что делать в данном случае, ругаться из за некачественного ремонта или же стиснуть зубы и избавляться от машинки?
Ремонт бы по страховке. Машина - Alfa 156 2.4 JTD.


_________________
Kravas pārvadājumi un ekspedicijas pakalpojumi.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
degvielas filtru nomaini....varbūt...ja antifrīzs ir tīrs...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Un vel 
Vel masters pateica ka nomainijis eļļu - pussintētiku, bet pec visam dokumentiem vajag uzliet pilnu sintetiku.


_________________
Kravas pārvadājumi un ekspedicijas pakalpojumi.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Un vel 
masculine rakstīja:
Vel masters pateica ka nomainijis eļļu - pussintētiku, bet pec visam dokumentiem vajag uzliet pilnu sintetiku.


cik daudz nobrauci bez eļļas?
un vai nomainīja tikai karteri vai ar aplūrēja kā jūtās kļoene, utt?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja jau cilvēks ir mazliet saprotošs un bez eļļas nebrauca....motoram dīvainu skaņu nav..tad jācer, ka kloķene ir dzīva...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispar bez eļļas nebrauca, bija šada situācija - pie Radisson viesnīcas uzbrauca uz ledus gabala, auto apstajas un iedegas eļļas lampiņa tikai pie apļa Ilguciemā. Par to, ko apskatija servisā es nezinu, bet šōdien saredzējis čiekuru uz riepas, esmu domajis ka servisa viņi pilnībā apskatija auto, bet ka redzējiet - Nē.


_________________
Kravas pārvadājumi un ekspedicijas pakalpojumi.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atvieno MAF un brauksi avārijas režīmā. Man reiz līdzīgi bija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
masculine rakstīja:
Vispar bez eļļas nebrauca, bija šada situācija - pie Radisson viesnīcas uzbrauca uz ledus gabala, auto apstajas un iedegas eļļas lampiņa tikai pie apļa Ilguciemā. Par to, ko apskatija servisā es nezinu, bet šōdien saredzējis čiekuru uz riepas, esmu domajis ka servisa viņi pilnībā apskatija auto, bet ka redzējiet - Nē.


jācer, ka beigts MAFS, bet Radissons -> iļģuciems ar neizklausās mazs gabals...  Rolling Eyes

turbīnai viss labi?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss slikti, dzinēju vispār nevaru iedarbināt. It ka cilindrs sasitas ar kaut ko. Sad
Atkal uz nenotaikto laiku bez auto. shit.


_________________
Kravas pārvadājumi un ekspedicijas pakalpojumi.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
masculine rakstīja:
Viss slikti, dzinēju vispār nevaru iedarbināt. It ka cilindrs sasitas ar kaut ko. Sad
Atkal uz nenotaikto laiku bez auto. shit.

Tad jau izklausās pēc zobenes un tad ir tūdi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
masculine rakstīja:
Vispar bez eļļas nebrauca, bija šada situācija - pie Radisson viesnīcas uzbrauca uz ledus gabala, auto apstajas un iedegas eļļas lampiņa tikai pie apļa Ilguciemā. Par to, ko apskatija servisā es nezinu, bet šōdien saredzējis čiekuru uz riepas, esmu domajis ka servisa viņi pilnībā apskatija auto, bet ka redzējiet - Nē.


es pareizi saprotu- auto brauca un apstajas pats, tatad noslapa braucot un iedegas ellas lampina? teroretiski apdrosinatajam jamaksa. ja info tiek pasniegta ka "braucu, iedegas lampina, asptajos", bet domaju, ka apdrosinatajs apstrides visu to lietu cik vien speka un neko vairak par kartera mainu maksat negribes. skiet, palaidniekam bija lidzigs stasts ar apdrosinataju, problemas risinajumam "motora maina" sie nu nekadi negribeja piekrist  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tomēr spiestu uz apdirsinātāja "kvaitatīvo" remontu. Kaut gan blakus nebiju spriest nevaru.
Jo ja 12 km pēc servisa kurā diemžēl nākas parakstī papīru ka viss čiihh-piihh atklājas ka nav - juridiski grūti strīdētiies par nekvalitatīvu darbu. Tāda nu diemžēl ir likumdošana...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Es tomēr spiestu uz apdirsinātāja "kvaitatīvo" remontu. Kaut gan blakus nebiju spriest nevaru.
Jo ja 12 km pēc servisa kurā diemžēl nākas parakstī papīru ka viss čiihh-piihh atklājas ka nav - juridiski grūti strīdētiies par nekvalitatīvu darbu. Tāda nu diemžēl ir likumdošana...


nu ari, apdrosinatajs gadijumu jau ir akceptejis, apstiprinajis, izmaksajis. paradijas papildus defekti, ko serviss nebija diagnosticejis, nebij apamanijis. nu kaut ka ta, drosvien jasak ar sarunu ar servisu, servisam darbu vajag, lai doma ka no apdrosinataja vel piki dabut

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie tam masina negaja jau izbraucot no servisa vartiem. uzreiz zinoji? vismaz telefoniski? viennozimigi atpakal uz to pasu servisu lai doma ka talak stradat, ko darit

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par dūmiem piezvanijis servisā uzreiz, bet viņi tur pateica ka pabrauksi vel mazliet un neka nebus, es esmu tā izdarījis.


_________________
Kravas pārvadājumi un ekspedicijas pakalpojumi.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database