Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Rudens Leģenda 2010
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 elbee, ne Aromā ne RL regularitāte un/vai pārējā leģendā būtisku kļūdu NEBIJA. neprecizitātes? hmm, es nepamanīju tādas. viss labi  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija kludas gan Aroma, gan RL un turklat BUTISKAS!!! Un tas visas pielava mana ekipaza Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Bija kludas gan Aroma, gan RL un turklat BUTISKAS!!! Un tas visas pielava mana ekipaza Very Happy


 ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
yuran rakstīja:
AMV rakstīja:
bla-bla-bla


piekrītu pilnīgi, kaut Leģendā nebiju, bet Aromā manuprāt arī bija tādas kļūdas leģendā. ļoti nepatikami.


es nepiekritu pilnigi. bet man sobrid nav laika paskaidrot, kapec, varbut velak Wink jebkura gadijuma Alfistu pasakumu organizatoru vietas ir vakantas. ir idejas, velmes un iespeja, ludzu piedalities! naac


Es negribu apvainot organizatoru, otrādi - liels paldies par darbu, es pat iedomāties nevaru cik grūti var būt uztaisīt tādu pasākumu.
Tas ir tikai mans viedoklis un kā izrādas neesmu vientuļš. Nedaudz kritikas arī vajag  Wink  Lai nākamreiz būtu vēl labāk.  Cool


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad paskaidrosu Wink ne Legenda, ne Aroma sogad nebija tadu fundamentalu un pamatigu kludu, kuru del butu neiespejami veikt uzdevumu. nebija "nogriezties pa labi" vieta uzzimets "braukt taisni" vai 500m vieta iedots attalums 5000m, bet ir bijis ari ta, tad gan ir ziepes aiwa

neprecizitates drosvien bija, bet vismaz es tas Legenda nepamaniju, nevar visu izmerit lidz cm precizitatei, nevar 1:1 no satelita parzimet katru krustojumu. tie ir orientieri, kam ir jadod priekstats par pareizo virzienu. ar attalumiem ir mazliet sarezgitak, jo pirmkart jau gruti ir nomerit precizi, gps iztaisno likumus, odometri ir neprecizi, bet to vel varetu piekoriget. galvena problema ir punkti, starp kuriem mera attalumu un dazados virzienos braucpt vienu un to pasu posmu, tie var atskirties! vel jo vairak var atskirties un nobidities vieta, kura skaititajs "nonulle". tapec orientieriem un ari attalumiem starp orientieriem ir tikai orientejosa nozime, par ko liecina ari nosaukums.

savukart, ja kaut kas nav iezimets, tas nozime tikai to, ka jaturpina braukt pa galveno celu lidz orientierim, kurs ir dots ka nakamais. ja nav norades neko mainit, tatad jaturpina iesaktais.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot sanāca izbrīvēt laiku un bildes izčekotas kā arī nosūtītas nosūtītas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tagad paskaidrosu Wink ..........


par cik ir izdevies pabut gan organizatora loma, gan vairakkart testa ekipazas loma (ka ari paris reizites ka dalibnieks), ir viedoklis.

principa piekritu visam ko Elbee raksta. Protams var diskutet par precizitati un visu kludu izkersanu, bet neviag piemirst, ka ari orgi ir cilveki, kuri principa to dara uz entiziasma pamata sava briva laika, neviens vinjiem par to nemaksa, vinjiem jauzklausa parmetumi no tuviniekiem par "izkepatu" brivdienu, par vakariem, krui pavaditi nezin kur darot nezin ko utt..
Es esmu parliecinats, ka var uztaisit pasakumu, pilnigi bez nevienas kludas, pilnigi precizu, un kur katrs likums liks no sajusmas kliegt visiem ta dalibniekiem, kur vakara DJ bus ka minimums Tiesto utt., bet tad ta dalibmaksa bus krietni augstaka, tur nebus padsmit lati no deguna ar visu naktsmaju, vakarinjam un pirti... tad jau viss bus sakot no 50-70 un uz augsu.
Bet ne pa to ir stasts. Objektiva kritika jebkura gadijuma no orgu puses tiek pienemta un viemer tiek piedomats par to lai nakamais pasakums butu vel labaks, vel precizaks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
elbee rakstīja:
tagad paskaidrosu Wink ..........

Objektiva kritika jebkura gadijuma no orgu puses tiek pienemta un viemer tiek piedomats par to lai nakamais pasakums butu vel labaks, vel precizaks.


Tikai piekrist!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār slikts pasākums, es piekrītu. Galvenā organizatoru kļūda bija sarīkot ātrumsacensības auto poligonā ar šauru taisnleņķa līkumu sēriju :kaspich:

PS: nu jau arī publiski izsaku milzu PALDIES xls99 un AMV, kā arī viņu ģimenei par izlīdzēšanu, aizvilkšanu, viesmīlību un apsardzes nodrošināšanu. Sestdien iztīrīsim pagalmu no metāllūžņiem aiwa


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vispār slikts pasākums, es piekrītu. Galvenā organizatoru kļūda bija sarīkot ātrumsacensības auto poligonā ar šauru taisnleņķa līkumu sēriju :kaspich:

PS: nu jau arī publiski izsaku milzu PALDIES xls99 un AMV, kā arī viņu ģimenei par izlīdzēšanu, aizvilkšanu, viesmīlību un


nuuuu mana pirmā piedāvātā konfigurācija bija kādus 3km gara ar vidējo ātrumu kā trijniekos, bet taisni max 150m, par kuru ralfins un xls99 momentā teica apmēram "KAS TU DEBĪLS?!?!" aiwa
Trase bija līkumota, lai izlīdzinātu jaudu starpības. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
nuuuu mana pirmā piedāvātā konfigurācija bija kādus 3km gara ar vidējo ātrumu kā trijniekos, bet taisni max 150m, par kuru ralfins un xls99 momentā teica apmēram "KAS TU DEBĪLS?!?!" aiwa
Trase bija līkumota, lai izlīdzinātu jaudu starpības. Wink


izskatas, ka ta "jaudu starpibu izlidzinasana" sanakusi tada brutala, ar dabigas atlases metodi Embarassed

Oga, par to izpalidziesanu - No problemo Wink ... "apsargs" noteikti bus priecigs 6-dien atkal pakomunicet!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
... "apsargs" noteikti bus priecigs 6-dien atkal pakomunicet!

Galvenais priekš apsarga paņem līdzi kauliņu, tad viņš būs vēl priecīgāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vispār slikts pasākums, es piekrītu. Galvenā organizatoru kļūda bija sarīkot ātrumsacensības auto poligonā ar šauru taisnleņķa līkumu sēriju :kaspich:

PS: nu jau arī publiski izsaku milzu PALDIES xls99 un AMV, kā arī viņu ģimenei par izlīdzēšanu, aizvilkšanu, viesmīlību un apsardzes nodrošināšanu. Sestdien iztīrīsim pagalmu no metāllūžņiem aiwa

kurš no rīta lielījās ar ziemas zābakiem  wtf


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/legenda/

jaunas bildes!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/legenda/

jaunas bildes!

Rudenīgi  super


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database