Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
Rudens Leģenda 2010
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
j.k. rakstīja:
Mums formulā sanāca 0,7. Izklausās labāk par 4 aiwa


Mums arī bija 0.7. Mums ar J.K. šājā pasācienā visu laiku saskanēja. Viens aiz otra izbraucām no SKY, viens aiz otra bijā visos kontrolpunktos, līdz kamēr ari tā iebraucām finišā.


naktsposma ar kompasu jus mani ari sakerat, bet mans, piebildisu tobrid vel pareizais, virziens jums tomer kaut ka nepatika aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
j.k. rakstīja:
Mums formulā sanāca 0,7. Izklausās labāk par 4 aiwa


Mums arī bija 0.7. Mums ar J.K. šājā pasācienā visu laiku saskanēja. Viens aiz otra izbraucām no SKY, viens aiz otra bijā visos kontrolpunktos, līdz kamēr ari tā iebraucām finišā.


naktsposma ar kompasu jus mani ari sakerat, bet mans, piebildisu tobrid vel pareizais, virziens jums tomer kaut ka nepatika aiwa

Es pēc apraksta biju sapratis tā, ka ja nokavē ~stundu, tad tāpat būs -600 punkti un gala rezultātā par posmu 0, tādēļ arī nolēmām neturpināt uzdevumu, bet laikam biju sapratis nepareizi hmm Kāds no organizatoriem varētu paskaidrot, kurā brīdī tad no rezultāta tika skaitīti mīnus punkti?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es pēc apraksta biju sapratis tā, ka ja nokavē ~stundu, tad tāpat būs -600 punkti un gala rezultātā par posmu 0, tādēļ arī nolēmām neturpināt uzdevumu, bet laikam biju sapratis nepareizi hmm Kāds no organizatoriem varētu paskaidrot, kurā brīdī tad no rezultāta tika skaitīti mīnus punkti?


ta es nolemu vel pec kadas stundas, kas tika pavadita Tukuma aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es pēc apraksta biju sapratis tā, ka ja nokavē ~stundu, tad tāpat būs -600 punkti un gala rezultātā par posmu 0, tādēļ arī nolēmām neturpināt uzdevumu, bet laikam biju sapratis nepareizi hmm Kāds no organizatoriem varētu paskaidrot, kurā brīdī tad no rezultāta tika skaitīti mīnus punkti?


ta es nolemu vel pec kadas stundas, kas tika pavadita Tukuma aiwa

Bet pēc rezultātiem sanāk ka tekstam "Par katru kavējuma minūti saņemsiet 10 soda punktus" neskaitās  hmm Vai es kautko nepareizi saprotu?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es pēc apraksta biju sapratis tā, ka ja nokavē ~stundu, tad tāpat būs -600 punkti un gala rezultātā par posmu 0, tādēļ arī nolēmām neturpināt uzdevumu, bet laikam biju sapratis nepareizi hmm Kāds no organizatoriem varētu paskaidrot, kurā brīdī tad no rezultāta tika skaitīti mīnus punkti?


ta es nolemu vel pec kadas stundas, kas tika pavadita Tukuma aiwa


600 punktus varēja dabūt precīzii braucot pa maršrutu. Papildus 200 punktus, ja iekļaujas laikā. Ja kavē, tad punkti nāk nost no šiem papildus punktiem. Iespējams, ka nebija gana precīzi un nepārprotami noformulēt vairāki uzdevumi Embarassed Par to es personīgi atvainojos.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mūsu ekipāžai pēdējais posms patika - bija jautri, plinti metām krūmos negribīgi pēc diezgan ilgas tukuma ielu izbraukāšanas, tai skaitā briesmīgi bruģētas ielas, tumšus mežus utt. kļūda bij pieņēmumā, ka pie Ivara ir jāmēt ripā. izrādās, ja divi attālumi pēc kārtas 1km var gadīties arī nebraucot atpakaļ  Laughing

abu specposmu atrašanās vienā vietā imho bija pat labāka kā pagāšgad - bij iespēja patusēt, paskatīties kā citiem veicās  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja, starp citu, kur bija Ivars? es domaju, ka mes nepareizi aizbraucam uzreiz pec iebrauksanas Tukuma, sakuma bija viens liels krusts, kura isti nebija pienakusi vajadzigie kilometri, tapec aizbraucam pa nakoso, sakuma likas labi, tad ar vien sliktak un sliktak emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekritīšu veiksmes faktoram, jo mērķtiecīgi punkti netika krāti Smile tie, kas ieradās pie akmeņiem pēdējie, tie čupojās pie akmeņa ar 148 rievām nevis 17 Very Happy nebija pat jāmeklē! un no 4 atbilžu variantiem par rievu skaitu, tika izvēlēts loģiski tas, kurš dalās ar 2, jo uzdevumā savādāk nebūtu jādala ar 2 tas skaitlis. Kaut kā tā.

un arī nakts posmu izbraucām līdz galam tikai sagadīšanās pēc Very Happy tomēr vasaras 20tā vieta mums pat domāt neļāva par pirmo. Atpūta ir atpūta nevis sporta veids, kaut nenoliegšu, šoreiz regularitātē gāja labāk'Smile  aizmugurē viens sēdēja un visu laiku bakstīja, ka priekšējie kavē. Tāpēc arī pielīdzinājām visā posmā nevis kā vasarā tikai pirms finiša Very Happy

pasākums bija vnk ideāls!  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ja, starp citu, kur bija Ivars? es domaju, ka mes nepareizi aizbraucam uzreiz pec iebrauksanas Tukuma, sakuma bija viens liels krusts, kura isti nebija pienakusi vajadzigie kilometri, tapec aizbraucam pa nakoso, sakuma likas labi, tad ar vien sliktak un sliktak emo


pirmais asfaltētais krusts ai Tukuma sākuma bija īstais. Nākamajā orientierī es sēdēju. Tur jums bija jāiebrauc divreiz katru reizi no savas puses.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izmantošu to ka man i daudz brīvā laika un nedaudz ieprecizēšu šo to. Pie viena ar savu sāpi izteikšu.
Bildes jāvervāļā lai ko saprastu, veras ātri jo maz kb aiņem.
1. Daudzi pamanīja ka regulitātē viens un tas pats ceļa posms tika apzīmēts ar dažādiem garumiem. Pārmērot tas izrādās ka arī bija 350m. Šī vieta gan nebija kritiska, bet tā būt nevaidzētu.

2. Nākamais pagrieziens ir "smalakais". Un tur nu gan neprecizitātes nav pieļaujamas. Leģendā norādīts bija 300m līdz pagriezienam pa labi uz garāžas asvaltēto cilpu. Normāli braucot, 300m sanāk tai cilpai jau pie izejas. Stiepjot aiz ausīm pa visgarāko iespejamo trajektoriju līdz pareizajam pagriezienam sanāk tikai 262m. Ierakstītu ka 250m un viss cikiniekā , jo citur pirms tam nebija kur nogriezties.
Kur bija jāgriežās.

Un kur sanāk 300m

3. Un pēdējā bildē ar sarkanu apvilkts pagrieziens ko nu vispār nevaidzēja ielikt leģendā kā tādu. Kautkāda aizaugusi iebrauktuve uz privātmājas sētu. Pilnīgi lieki. Vaidzēj izmantot iespeju - ja nekas nav norādīts braucam taisni vai pa galveno ceļu. Viss šitas rajoniņš pēdējā bildē bija riktīg smalkais, bet vismaz ar metriem viss kārtībā.


Vairāk šito tēmēju uz nākamajām reizēm, lai zinātu kādām kļūdām pievērst uzmanību lai pasākums sanāktu ar vien labāks.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
pirmas bildes http://gallery.artlibitum.net/alfaclublv/2010/legenda/


pievienoti ogotaja fotouznemumi naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nejauši pamanīju, jēgu tā arī nesapratu, bet nu laikam lieki visur meklēt jēgu  Laughing



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
bla-bla-bla


piekrītu pilnīgi, kaut Leģendā nebiju, bet Aromā manuprāt arī bija tādas kļūdas leģendā. ļoti nepatikami.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
AMV rakstīja:
bla-bla-bla


piekrītu pilnīgi, kaut Leģendā nebiju, bet Aromā manuprāt arī bija tādas kļūdas leģendā. ļoti nepatikami.


Neviens no organizatoriem nav augsti apmaksāts profesionālis vai robots. Kļūdīties ir cilvēcīgi (teica ezītis un nokāpa no kaktusa) 056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
AMV rakstīja:
bla-bla-bla


piekrītu pilnīgi, kaut Leģendā nebiju, bet Aromā manuprāt arī bija tādas kļūdas leģendā. ļoti nepatikami.


es nepiekritu pilnigi. bet man sobrid nav laika paskaidrot, kapec, varbut velak Wink jebkura gadijuma Alfistu pasakumu organizatoru vietas ir vakantas. ir idejas, velmes un iespeja, ludzu piedalities! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database