Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Ir pienācis tas brīdis - Alfa Romeo 156, 2001 gads Iegāde
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ir pienācis tas brīdis - Alfa Romeo 156, 2001 gads Iegāde 
Auto daļēji ir jau noskatīts... Īsti nav sanācis izbraukt ar tieši konkrēto modeli ko vēlos pirkt, lidz ar to tā plusus un mīnusus vēl nezinu ... konkrētāk Alfa Romeo 156, 2001 gads 1.8L. visas ekstras iznjemto ādas salonu un navi kas nemaz pēc manām domām nav nekāds mīnus...... Auto Latvijā nav braukts lidz ar to informāciju ir tikai līdzi nākošājā servisa grāmatiņā. Auto viens īpašnieks. Vēlējos uzzināt kādām lietām būtu jāpievērš uzmanība auto pērkot, kādas varētu būt tipiskākās problēmas kas būtu jānovērš pirms auto tiek dzīts uz CSDD. Un kādas vispār ir auto vidējās izmaksas un ar ko būtu jārēķinās lai brauktu ar šo manu mazo sapni, kas jau man ir kādus gadus 6 bet līdz šim bija nesasniedzams... Kādi būtu ieteikumi... un padomi...

P.S auto nobraukums pie 180 000 km

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā jau visiem auto- siksnas jāparbauda, nevēlams ticēt uz vārda, eļa jānomaina uzreiz, vai nav slīcināta (zem visiem tepiķīšiem ieskaties pārbaudi vai nav rūsa un mitruma pēdas.
+ mans viedoklis, vajadzētu kko pameklēt ar mazāku nobraukumu Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
siksnas nav jāpārbauda, bet gan JĀNOMAINA!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
liels nobraukums, mazs dzineejs, nav aadas salona.. nez, kaapeec tieshi sho auto esi noskatiijis? par 156 problemaam viss shajaa forumaa jau ir uzrakstiits, gatavo lielo kafiju, ieraksti mekleetaajaa "156" un aiziet!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu manai pirms pārdošanas bija nomainījis iepriekšējais saimnieks un nolikā pārdot, servisā pārbaudīju, tiešām bija tikko uzzliktas, vēl uzlīmes no sāniem nebija nodilušas  Smile  pie tam apkopes grāmatiņā bija ierakstīts, ka tiešām ir nomainītas tikko un to apkopi veica Latvijā Sono centrs!!! tā ka man nebija vairs iemeslu neticēt  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pašu auto apskatīt man izdosies tikai rīt Tad arī varēshu ielikt gan bildes gan arī precīzāku aprakstu un novērtējumu .... Jautājums kur būtu vērtīgāk un prātīgāk auto diagnostiku iziet... Kur nebuutu iipaši jāgaida rindā jo mana nepacietība pēc vinja pēdējās nedēļas laikā iz augusi līdz ārprāta robežai.... auto gaidu jau 3 nedēļas.... Ta īpašnieks nevarēja izlemt.. ta  pārvadātājam autiņš pa pieskari aizgāja... 3 diena remontā notupēja.... Kā vispār alfām ir ar ritošo un amortizātoriem... Vai nav tā ka tos priekš mūsu ceļiem derētu nomainīt? arī interesē kā šī gada alfai varētu būs ar salona apsildi, jo pazinjas 1996 gada 155 tā ir kā ir pie -15 grādiem...  Rolling Eyes   sajūta tāda ka īsti nesilda.... puisis ar cimdiem braukaa... bet nu viņš vienmēr salst...  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
liels nobraukums, mazs dzineejs, nav aadas salona.. nez, kaapeec tieshi sho auto esi noskatiijis? par 156 problemaam viss shajaa forumaa jau ir uzrakstiits, gatavo lielo kafiju, ieraksti mekleetaajaa "156" un aiziet!


Tieši šo auto esmu noskatījis dēļ tā cenas, komplektācijas un lai arī cik tas muķīgi neizklausītos krāsas un iespējas pie viņas tikt pēc iespējas ātrāk...(kas gan neizdevās aizķeršanās dēļ) Un ar;i īsti nav sanācis veltīt laiku garai auto meklēšānai .... īsti nav laika... pazinja zinādams ka meklēju alfu piekrita pameklēt vāčos, protams vēlēšanās jau bija 2.0L motoru ... jo 1.8 kkā nepiesaista.... it sevīsķi ja iepriešējais bija 2.3L SAAB

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te bija forums par apsildi un -15 grādiem tā arī saucas "-13" un "ziema&alfa" !!! pameklē!!
nu ritošo daļu domāju, ka ja nekas negrab tad jau nav jēgas īpaši mainīt, izkratīt vajag kārtīgi apskatīties kas ļurkājās, kas nee!! nu tā pat kā citiem auto !!! sāpīgākie mezgli tie paši- plaukta bukses, šaras, stūres pirksti, stabilizātora bukses utt  Smile
par servisiem arī te ir forumos - Arfila, Itāļu auto, Auto Italia.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja maac shaubas (daudz jautaajumu) un nepatiik dzineejs, tad nepeerc!

diagnostika jaaveic Auto Italia, bet, ja mashiinu pats (labs choms) peerc vaacijaa, tai ir servisa apkopju graamata, viss straadaa, motors ruuc, liekas lampinjas nedeg, nedomaaju, ka ir iipasha jeega no taas diagnostikas. vieniigais riktiigi daargais un vaariigais mezgls ir dzineejs, kura sabojaashanos izreiza laikaa nenomainiita siksna. tam arii jaapieveersh vislielaakaa uzmaniiba. pie viena var nomainiit variatoru, ja mashiinai ir diizeljdzineeja pieskanja. piekaree tur nekaa iipashi neizturiiga vai daarga nav. amortizatori origjinaalie ir dranjkjiigi, ja tiem ir 180k km, tad diez gan droshi vari reekjinaaties ar mainju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ja maac shaubas (daudz jautaajumu) un nepatiik dzineejs, tad nepeerc!

diagnostika jaaveic Auto Italia, bet, ja mashiinu pats (labs choms) peerc vaacijaa, tai ir servisa apkopju graamata, viss straadaa, motors ruuc, liekas lampinjas nedeg, nedomaaju, ka ir iipasha jeega no taas diagnostikas. vieniigais riktiigi daargais un vaariigais mezgls ir dzineejs, kura sabojaashanos izreiza laikaa nenomainiita siksna. tam arii jaapieveersh vislielaakaa uzmaniiba. pie viena var nomainiit variatoru, ja mashiinai ir diizeljdzineeja pieskanja. piekaree tur nekaa iipashi neizturiiga vai daarga nav. amortizatori origjinaalie ir dranjkjiigi, ja tiem ir 180k km, tad diez gan droshi vari reekjinaaties ar mainju.


Ja arī sākumā škiet, ka dzinējs strādā ok, tomēr pabaksti savas ausis Very Happy Very Happy un pārliecinies, ka apgriezieni nestaigā. iesākumā to nevar redzēt kā tahometra svārstības, bet tikai ar ausi dzirdēt/ uz kompja iespējams. Apgriezienu lēkāšana ir kā iemesls cenas kaulēšanai vai pārdomām. Es pērkot savējo itkā saklausīju to staigāšanu, bet pārāk nepievērsu uzmanību - pēc pāris mēnešiem apgriezieni staigāja +- 500 gb Smile) - nomainīts gaisa mērītājs, sveces un variators šo problēmu atrisināja. Izmaksas - neatceros, bet pārāk lēti nebij.... arfilā mainīju, vari viņiem uzzvanīt, ja interesē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) mašīna ar nobraukumu 180 000 ar mazu motoru nav nekas labs
2) stāsti par brīnišķīgajām mašīnām, kas kavējas ir sen dzirdēti un redzēti, parasti gan viņas ķīmiski tīra, pulē u nedaudz piekrāso šajā laikā
3) sen zināma patiesība - ālfas nav jāpērk tādēļ , ka lēti, bet tādēl , ka laba


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es nopirku savu 155 ar ~160 kkm
bija baigi ok - nekas īpaši neplīsa un tā.
Imo 180 nav nekas liels, pāris gadiņus var braukt bez kreņķa. Kas viņai ar servisa papīriem? Ja ir vēsture no vācijas - ņemams auto. Ja nav - meklē citu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mnemic rakstīja:
pazinjas 1996 gada 155 tā ir kā ir pie -15 grādiem...  Rolling Eyes   sajūta tāda ka īsti nesilda.... puisis ar cimdiem braukaa... bet nu viņš vienmēr salst...  Razz


Lai paziņa nomaina TERMOSTATU.

Skāde uz ~30 - 40 latiem, nopirkt var Arfilā, Autofavorītā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
f... turki Vācijā jau gadus 10 tās servisa grāmatiņas štancē, man viņām ticība nav. kautkādi Tuv sertifikāti varbūt vēl, lai gan tos jau ar var izprintēt kādus izdomā....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
1) mašīna ar nobraukumu 180 000 ar mazu motoru nav nekas labs
2) stāsti par brīnišķīgajām mašīnām, kas kavējas ir sen dzirdēti un redzēti, parasti gan viņas ķīmiski tīra, pulē u nedaudz piekrāso šajā laikā
3) sen zināma patiesība - ālfas nav jāpērk tādēļ , ka lēti, bet tādēl , ka laba


Nju jā....
  1. piekritīshu nobraukus ir paliels priesh 1.8 bet nav arī mirstoša lieta. Provincinieks kas strādā pilsētā... pats esmu braukājis 3 mēnešus no vietas dien-dienā 140 km no cēsīm uz rīgu un atpakaļ.... pēc dabas siltā laikā sailgojos...

  2. Par to nemaz nebiju iedomājies... būs jāpaskatās ar kritiskāku skatu uz mašinu ....

  3. Šī konkrētā alfa nav noskatīta pēc principa jo lētāk jo labāk... cena ir vidēja tirgus vērtībai ar komplektāciju kas jamajā ir... vismaz man liekas ka 7200 eur par 2001 nav maz un nav arī daudz...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database