Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Virus Alfa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:

Klusaka salona vieta labak izvelies labu audio systemu Very Happy

Ir jau izdarīts Wink iespēju robežās. Vēl varētu ielikt arī subu un pastiprekli, bet sieva piedraudēja ar pierakstīšanos ANO miera spēkos, ja es ko tādu uzsākšu.

Bet vēsāks jau karstā vasaras dienā auto salonā no tā nepaliek. Un arī tas ir arguments. Es jau esmu vecs kā sahāras baobabs un man gribas komfortu  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil un nekas tā neiekvēlina uz naudas tērēšanu kā alfas ar koku, ādu un labu stereo aplūkošana.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss sākās ar šādu.
Ieraudzīju un iemīlējios, viņš gan nebija mans, bet radinieka un tikai  pēc kāda laika nonāca manā īpašumā, ka radiniekam apnika.
Tas bija 1994 gadā un pēc žiguļa , likas fantastisks aperāts, vienīgi tajā laikā remontēt alfu Rīgā bija pilnīgs ārprāts, labāk neteikšu, ko par mani teica servisos Smile




_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bilde mna labi ielikās Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
esmu dzirdējis basņas par RTU profesoriem, kas šitam sprintam karburatorus ir pūlējušies noregulēt... Razz 4gab laikam viņam bija, vai ne?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pareizi elbee rakstiija par kluba (alfistu) ietekmi, mani taa skaara, galvenokaart rakstiitajam ieksh iAuto. Mana slimiibas veesture nav tik sena un hroniska  Very Happy . Manaa skatiijumaa Alfas vienmeer ir izceelushaas uz citu fonu un tagad tieshaam ir sajuuta ka tas ir auto ar dveeseli. Jaapieziimee ka Alfa (155) ir vispaar pirmais personiigais auto (kstati slims nejuutos  Very Happy ). Pirms tam bija labu laiku braukaac ar 2003 Corsu, 2001 Almeru (1.5 nemotors), bikin vel ar OOOO bochku (sev nekad nennemtu) i tas pats attiecaas uz pasaatiem. BiEmDablju nennemtu principa peec, savairojushies, blin  Very Happy Pats esu no D-pils i esu afigena lepns, ka D-pilii taa ir vieniigaa 155 ar puustajiem spaarniem (ir veel viena 8V bet lloti beediigaa paskataa).
Ceru ka sanaaks kaadu Arfilas vai liidziigu pasaakumu apmekleeshanu apvienot ar naakosho picas eeshanu  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kad te bija ienācies failiņš ar statistiku un cik skatījos LV vispār ir kādas ~30 155tās ar facelift un tik pat arī vecās. Arfilas "pasākumi" imo notiek tīri intīmi un individuāli katram pēc iespējām un vajadzībām  Very Happy laikam sajauci ar AROMU Razz



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu Aug 03, 2006 3:47 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Pareizi elbee rakstiija par kluba (alfistu) ietekmi, ...............



Nu jaa, par to liecina trakoti garaas rindas kas izveidojushas mums zinama servisa... Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Arfilas "pasākumi" imo notiek tīri intīmi un individuāli katram pēc iespējām un vajadzībām un individuāli Very Happy laikam sajauci ar AROMU Razz

Nea, nesajaucu...  Smile  Elementaaras lietas var sataisiit uz vietas, specifiskie pasaakumi Arfilaa utt... Bet vajag jau arii laiku lai liidz Riigai aizkratiitos, i kaapeec lai tad nesavienotu patiikamo ar lietderiigo? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, tagad pieleca Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database