Atbildēt pie šī temata 43 lapa no 43 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Kartingu cempionats 09/10
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
,  un ar svaru sistēmu, kāda bija šogad.
  ments


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
yuran rakstīja:
,  un ar svaru sistēmu, kāda bija šogad.
  ments


nu a kas bija slikti?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajag tā kā es. Šad tad aizbraucu prieka pēc, pavizinos,  45 uz visu, gūstu prieku, satieku sen neredzētas, bet draudzīgas sejas, jo man nekas nevienam nav jāpierāda (ar tādu domu parasti arī piedalos). Neplēšu ne drēbēs, ne nervus un  45 uz kilogramiem. smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nezinu, daudzie kaut kādi mīkstie palikuši.  Laughing  Man patīk tās sacensības gars, kāds vienmēr bija alfistu kartingā. Es neesmu nekāds favorīts un uzvaras man nav. Bet nu tas ir pofig, man patīk sacensības a ne vizināšanas tikai prieka dēļ.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
nu nezinu, daudzie kaut kādi mīkstie palikuši.  Laughing  Man patīk tās sacensības gars, kāds vienmēr bija alfistu kartingā. Es neesmu nekāds favorīts un uzvaras man nav. Bet nu tas ir pofig, man patīk sacensības a ne vizināšanas tikai prieka dēļ.


Es kaut vienu vārdu teicu, ka braucot pa trasi es nesacenšos grudaks Un pirms saukt par mīkstajiem, es padomātu... Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
protams, ka sacīkste un sacenšanās dod gandarījumu.
Agri vai vēlu, bet vienā brīdī sāc koncentrēties uz kopvērtējumu, jo arī tā ir sacīkste. Tas traucē braukt katru konkrēto sacīksti un braucienu. Ja godīgi, sezonas otru pusi tas kopvērtējums visu laiku sēdēja kaut kur pakausī - ar vienu aci skatos uz trasi, ar otru čekoju itāli, bet visi pārējie kļūst par statistiem statisti, kad vairs nav svarīgi finišēt pirmajam, bet priekšā italim Embarassed


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
yuran rakstīja:
nu nezinu, daudzie kaut kādi mīkstie palikuši.  Laughing  Man patīk tās sacensības gars, kāds vienmēr bija alfistu kartingā. Es neesmu nekāds favorīts un uzvaras man nav. Bet nu tas ir pofig, man patīk sacensības a ne vizināšanas tikai prieka dēļ.


Es kaut vienu vārdu teicu, ka braucot pa trasi es nesacenšos grudaks Un pirms saukt par mīkstajiem, es padomātu... Wink


Personīgi Tev par mīksto arī nekāds nesauca  Wink  Katrs padomāja par sevi, ko domā.  Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
nu nezinu, daudzie kaut kādi mīkstie palikuši.  Laughing  Man patīk tās sacensības gars, kāds vienmēr bija alfistu kartingā. Es neesmu nekāds favorīts un uzvaras man nav. Bet nu tas ir pofig, man patīk sacensības a ne vizināšanas tikai prieka dēļ.


Piekrītu yuran. Draudzīga pavizināšanās ar īres kartiem? Uahahahaaaaaaa

Par svariem (manas pārdomas):
1) tāds Nr. 7 var ēst katru dienu pa 2 zirgiem vakariņās un tik un tā būs vieglāks par mani, pat ja es ēdīšu tikai burkānus un tikai no rīta. Ok, tad man arīdzan nebūs spēka pabraukt Very Happy
2) varam pamēģināt braukt bez svariem, lai visiem vienreiz būtu skaidrs, ko tas dod kopvērtējumā un tml. naac Domāju, ka tad tādi Nr. 7, Zāģim utml. sportistiem vienkārši nebūs konkurentu. Edc, Oga, xls99 utt. nav NEKĀDU izredžu shura Un neviens man neiestāstīs, ka 5-7Zs kartā braucēja svaram nav nozīmes. nono


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un neviens man neiestāstīs, ka 5-7Zs kartā braucēja svaram nav nozīmes. nono[/quote]

Protams, ka ir, cik par to var runāt 056


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pilniba piekritu par Ogas 1 un 2 punktu...
un nekad nesmu braucis karta ar domu, ka soreiz varetu izcelt godpilno vietu... jo svars paliek svars...Sad protams censos darit ko var, bet delj ta ka nesanak, neplesu drebes... ta relakseti nedaudz rezultatam peeju. Pa lielam manispec svarus var ari nelikt.

Bet tas, ka kads atspiezas pret mani likuma, pat ja esmu lenaks un nepretendeju uz pjedestalu, ir nepienemami un tam nav nekada sakara ar to ka kads ir atraks un kads ir lenaks, vai vieglaks vs. smagaks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ir tādas kartingu atšķirības kā vienā no pēdējiem posmiem, tad svaram NAV nozīme - ir svarīgi kuru kartu izlozē  Wink

ja nopistie kartingi tiks nomainīti vai savesti normālā kārtībā, tad svaram IR LIELA nozīme  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tikko pārlasīju tekstus augstāk - pilnīgi skaidrs, ka vajag divas līgas(divizionus vai taml.) sportisti un tādi kuriem nav nekādu izredžu... Confused Smile  Paši arī sadalās grupās. Un nez kādi viedokļi ir citiem regulāriem dalībniekiem?


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
tikko pārlasīju tekstus augstāk - pilnīgi skaidrs, ka vajag divas līgas(divizionus vai taml.) sportisti un tādi kuriem nav nekādu izredžu... Confused Smile  Paši arī sadalās grupās. Un nez kādi viedokļi ir citiem regulāriem dalībniekiem?


3 "profesionaalji" + 2 "amatieri" atsevishkaas gonkaas? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tresdien pie slotkariem vel paplapasim, bet sobrid sak izkristalizeties varaints par gonkam ar izlidzinatu svaru uz 80kg visiem. kopvertejumu jaatstaj, man tas nekad nav traucejis censties uzvaret katra brauciena un katra posma Wink es saprotu, ka tadejadi es trauceju kadam, kam ir jacinas par kopvertejuma punktiem, bet nu...  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 43 lapa no 43 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database