Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Lubānas ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 22% 22% ( 7 )
4 35% 35% ( 11 )
3 6% 6% ( 2 )
2 35% 35% ( 11 )

Balsis pavisam : 31
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs pa 
kaspars rakstīja:
Kaut kur forumā jau pietiekoši daudz cilvēku arī es to vidū ir izteikušies par šō vietu Sad diezvai kaut kas jauns nāks klāt Smile stāsti savu bēdu....


...+1...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: vai ir kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs pa 
kaspars rakstīja:
tokils rakstīja:
vai ir vēl kāds kas ir uzmests šajā servisā un kas gatavs par to skaļi runāt??

Kaut kur forumā jau pietiekoši daudz cilvēku arī es to vidū ir izteikušies par šō vietu Sad diezvai kaut kas jauns nāks klāt Smile stāsti savu bēdu....


gan jau, ka nāks gan  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tokilam tika piedraudēts neko sliktu nestāstīt aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur veel joprojaam kaads brauc remonteeties?  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko piezvanija calis, kur nopirka manu sarkano 156 Ti. Piezvanija lai pajautat kurs umniks man mainija galvas blivi.

PALDIES JANA TAISNAM ROKAM UN GAISAI GALVAI!!! Izmantojot epoksidku un silikonu man uz 2.0 JTS bija uzlikta blive no Twin Spark, kura protams nemaz nedereja.

Nekada gadijuma nebrauciet Lubanas ielas servisa! Es to saku nevis tapec ka esmu labas attiecibas ar AlfaKlub darbnicu vai jo man kads apmaksaja antireklamu, es ienistu krapniekus, zaglus un tos kuri melo klientam acis...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Tikko piezvanija calis, kur nopirka manu sarkano 156 Ti. Piezvanija lai pajautat kurs umniks man mainija galvas blivi.

PALDIES JANA TAISNAM ROKAM UN GAISAI GALVAI!!! Izmantojot epoksidku un silikonu man uz 2.0 JTS bija uzlikta blive no Twin Spark, kura protams nemaz nedereja.

Nekada gadijuma nebrauciet Lubanas ielas servisa! Es to saku nevis tapec ka esmu labas attiecibas ar AlfaKlub darbnicu vai jo man kads apmaksaja antireklamu, es ienistu krapniekus, zaglus un tos kuri melo klientam acis...


Jānis jau pāris mēnešus ir prom no tā kantora un tagad ir vēl trakāk - kvalitātes nav vispār un cenas pamatīgi uz augšu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gan Janis nav godigs cilveks, gan tas kantoris ir suds, ta ka ar vinu vai bez - nekadas jegas tur braukt nav... vismaz ja tu verte savu laiku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Gan Janis nav godigs cilveks, gan tas kantoris ir suds, ta ka ar vinu vai bez - nekadas jegas tur braukt nav... vismaz ja tu verte savu laiku


...+1...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kā tagad ir ar Arfilu? Ja neskaita Sašas lecīgumu...Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Un kā tagad ir ar Arfilu? Ja neskaita Sašas lecīgumu...Smile


...MartinsT visiem iesaka, saka, ka zaebis zobenes mainot... shura  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man palika dazas ne parak labas atminjas ari par Arfilu, bet kopuma vini bija krietni labak par Lubanciku.
Toties pirms paradijas Autofficina ipasas izveles ari nebija, tikai Modena Motors lai nodiagnosticet, vai Arfila lai klucus nomainit.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Un kā tagad ir ar Arfilu? Ja neskaita Sašas lecīgumu...Smile


...MartinsT visiem iesaka, saka, ka zaebis zobenes mainot... shura  emo


nu tas bija pirms 7 gadiem Laughing bet nez kapēc nav ne mazākās vēlmes vēl kādreiz tur atgriezties  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu toties Arfila ir veterāni! Vēl 1996. gadā tur remontēju savu pirmo Alfu - 1992. gada 164 V6 3.0. Eh, tas tik bija auto  love

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Un kā tagad ir ar Arfilu? Ja neskaita Sašas lecīgumu...Smile

 Kā saka  katram ir savas viedoklis par kādu no servisiem, tur ir labi, tur ir slikti utt.
piem. Arfila jau braucu 5 gadus remontet - kamēr nav bijis nekādu īpašu problēmu, labi vieta nav no labākajām -bet savu darbu izdarija vienmēr manos gadījumos.
Bet par Autfficinu kamēr nav tas labākais priekstats -1 pazvaniju, cik noprotu viens otru laiakm nesapratam un atbildi uz manu jautājumu gaidu jau laikam 2 mēnešus.
Tākā katram ir sava pieredze katrā no servisiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arfila bija ok, ja neskaita ilgo laiku (trīs dienas, tam ko var izdarīt pa vienu). Toties tiku bez ""rindas"", pazvaniju un aizvedu.  Vis tika izdarīts godam, nebija jutama meistaru "pecgarsas"".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database