Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Virsbūves remonts un krāsošana
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ludzu, iedod kontaktnumuru. Paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Ludzu, iedod kontaktnumuru. Paldies

Piche fast paint. Getliņu iela 3a. Šķirotava, Rīgas rajons. t. 27091001, mob. 29792005. No Krustpils ielas nogriežoties pa Granīta ielu, uzreiz aiz Rīgas robežas jāmeklē labajā pusē melna, ar oranžiem burtiem norāde.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man kolegis kraso perfekti un cenas uz pusi letakas ka riga ja kas tad 28397250


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kaut kas dzirdējis par |"AUTOMAŠĪNU VIRSBŪVJU IEBUKTĒJUMU LIKVIDĒŠANA
SAGLABĀJOT RŪPNĪCAS KRĀSOJUMU" (www.buktes.com)? Redzēju youtube pat visu procesu. Izskatās labi. Bet kā ir dzīvē? Rolling Eyes


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas nostrada tikai uz buktem bez asam locijuma vietam un ja nav bojata krasa vai laka


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā kā topiks jau sen pieklusis, vaicāšu pēc jauniem kontaktiem, kur labi var uzpucēt savu bellu (vajag piekrāsot durvju kantītes - krāsa noskrubināta). Nav nekas daudz, bet nesmuki...


Vai tie, kas te iepostēti, vēl darbojas un ņemas ar krāsošanu? kā ir ar cenām? Un dzirdēju kautkādu Radex europe tagad uriekstes ielā, netālu no fficinas - par to kāds kautko var pateikt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
tā kā topiks jau sen pieklusis, vaicāšu pēc jauniem kontaktiem, kur labi var uzpucēt savu bellu (vajag piekrāsot durvju kantītes - krāsa noskrubināta). Nav nekas daudz, bet nesmuki...


Vai tie, kas te iepostēti, vēl darbojas un ņemas ar krāsošanu? kā ir ar cenām? Un dzirdēju kautkādu Radex europe tagad uriekstes ielā, netālu no fficinas - par to kāds kautko var pateikt?


Tā nu gadījās, ka pāris nedēļas atpakaļ manai 156tajai uzsita pakaļējo buferi. Tapēc arī izdomāju, ka pie reizes arī jāpiekrāso priekšējie spārni, pasažieru durvis, ar sniegu iebukņītais jumts un pie reizes arī viss jānopulē. Atdevu krāsot, kur man čoms ieteica. Biju ļoti pārsteigts par kvalitāti un attieksmi. Piesieteis es īsti neatradu kur. Par cenu spriest grūti. Gadījums no gadījuma atšķiras. Neizskatijās, ka viņiem ir nenormāli daudz darba un kaulēšanās man padevās diezgan viegli. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināts, tapēts arī rekomendēju.

Kantori sauc "Mehāniskais Mandarīns". Varbūt kādam ir savādākas atsauksmes vai negatīva pieredze. Ja ir, tad imetat infu.

Kontaktpersona:
GUNTARS- 26718870

Zemāk ilustrācija, kā atrast vietu:
  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies! uzzvanīšu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parunāju ar Guntaru no mandarīna, itkā jaunnedēļ varētu piebraukt, tad arī būs maiņas auto (varēs plēst ar 3. golpu yo) un sliekšņa piekrāsošana sanāks aptuveni līdz 30Ls. Izklausās jau ok, un kā Jeep saka par labu attieksmi, tad jau būs jāmēģina.
P.S. ā, un Radex-Europe ir tikai materiālu izplatītājs, nevis krāsotājs kā man nezkapēc likās...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database