Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Fiat Stilo Abarth
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
WindY rakstīja:
Varbūt sanāks pierunāt uz Cuore Sportivo vienu Bravo HGT Smile Dažādībai tā teikt Wink


tam laikam ar tas pats 5 cil 20v dzienjs?


aha
FIAT - Bravo_HGT 2.0L 20V 1998

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
WindY rakstīja:
elbee rakstīja:
WindY rakstīja:
Varbūt sanāks pierunāt uz Cuore Sportivo vienu Bravo HGT Smile Dažādībai tā teikt Wink


tam laikam ar tas pats 5 cil 20v dzienjs?


aha
FIAT - Bravo_HGT 2.0L 20V 1998


phe, vinam knapi pari 150zs, Alfa no 4 cil dzinejiem to pasu cela ara Cool re ku vienu var dabut http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/fiat/bravo/bejfm.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HGT arī interesants auto, bet mana izvēle bija arī tādēļ, ka STILO ir visas pretslīdes/pretbukses utt, kā arī čupa ar gaisa spilveniem, jo mana otrā pusīte bieži ar to auto pārvietojas, domāju par drošību.

Noteikti, ka vajadzētu piesaistīt HGT uz kādu no pasākumiem, ja Alfistiem nav iebildumi, tiešām būtu interesanti paskatīties kas tur sanāk. Pie tam Bravo ir krietni vieglāks Wink

FIAT 500 ABARTH - rulezz!!! Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, ka Stilo ir labāk aprīkots, jo tas tomēr ir jaunākas paaudzes nekā vecais Bravo Smile
Būtu dīvaini, ja Fiatam būtu sportiskāki dzinēji/modeļi kā Alfai, jo Alfa tomēr ir Alfa un Fiats ir Fiats Wink Tomēr vēl jau paliek svars, griezes moments un pārējie faktori. (konkrētajam HGT ir ap 170 zirgi un svars samazināts par kādiem 100kg.)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un roku taisnums Wink

Izklausās, ka pie tā HGT ir piestrādāts, ļoti labi, būtu interesanti redzēt darbībā. Es, savukārt, itkā esmu nosolījies savu STILO uzturēt kārtībā un pilnīgā STOCK izpildījumā, ja nu vienīgi manis pieminētie amortizatori un atsperes, bet pārējo centīšos saglabāt tā, kā tas ir, jo to auto jau nav nemaz tik daudz, būs kas īpašs Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar sanaaca redzeet Stilo MS (Michael Schumacher) edition. Izskataas tiiri taa neko, tik vien kaa visi tie MS esot diizelji. Un Stilo Abarth kautkur LV ir arii dzeltens.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MS edition nav tikai dīzeļi Wink Arī ABARTH ir ar MS paku Wink Izskatās glīti, bet man drusku tie bamperi tomēr nepatīk...

Viens dzeltens ABARTH ir, jā, un viens zils kādreiz bija, līdzīgs, bet vai tieši Abarth, vai arī tikai uzlikas piemontētas, hvz...

Katrā ziņā uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi te LV ABARTH STILO ir, un tas priecē Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbūt labāk šeit pļāpājam par auspufiem  Rolling Eyes

http://www.supersprint.com/USP00fiastil3.asp

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jvanks rakstīja:
Par izplūdi runājot - godīgi sakot, vel neesmu pat meklējis. nekas jau nav par "smagu" vnk vajag atrast labāko un interesantako variantu. redz, tur bamperī nav paredzēta vieta izplūdei. Vai nu jāliek zem (kas bieži vien izskatās perversi) vai jāgriež. Kas var izskatīties vel sliktāk. Tāpēc meklēju labāko risinājumu Wink


a kas tur slikts?



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ir labi, ja kvalitatīvi to izdara Wink Vēl jau būtu jauki, ja ne tikai izgriež, bet arī maliņu uztaisa Wink

Japadomā, kur labāk to darīt. Un jāizdomā, kāda forma man patiktos vislabāk. Tas, kas redzams bildē ir gana labi, bet manuprāt ne pats glītākais (formas ziņā), lai ari...nu hvz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šitais ir ok. Vienīgi arī jāgriež:
http://www.pistonheads.com/SALES/1367990.htm


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī tīri glīti uztaisīts Wink

Nu ja godīgi, tam auto aizmugures dizains ir tā veidots, ka īsti jau neprasās to izpūtēju vilkt ārā, viņš tur nav paredzēts, vnk man besī tas līkais gals, lai aŗī ir neuzkrītošs...

Nu ta jau manīs, vai saņemšos, vai tomēr pieturēšos pie STOCK varianta, skaņa tapat ir ļoti jauka Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja tikai gals nepatīk - var tak pie esošā bunduļa citu galu piemetināt, ne? vai man te bars klups virsū un teiks, katas nav labais stils  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database