Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Fiat Stilo Abarth
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiciens visiem, nupat piereģistrējos, lai arī daži te mani varētu zināt kā pasenu Alfistu Smile

Lieta tāda, ka nesen esmu kļuvis par Fiat Stilo Abarth īpašnieku un ir doma tam auto pieķerties. Pirmais, protams, ir sīkumi (filtri, siksnas, kaukas hadenē), pēc tam gribētu nomainīt amortizatorus uz drusku zemākiem un stingrākiem.

Vai alfistu darbnīcā ar šādām lietām FIAT markas auto arī kāds nodarbosies, vai arī man meklēt citu vietu? itkā jau tas auto varētu būt diezgan līdzīgs pēc ritošās Alfa 147, a varbūt arī nē, neesmu vel zem viņa līdis Very Happy

p.s.
Ja ir kādi interesanti piedāvājumi par amortizatoriem, ar prieku tos uzklausītu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiks, sveiks! Smile

Domāju, ka prom noteikti nesūtīs. Apakšā baneris - tur telefons.
Uzzvani jamiem... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stilo Abarth diezgan interesants auto. Pašam arī kautkad sen ir bijusi doma par tādu.
Varbūt pēc laiciņa vari iekomentēt kā ripo un tā?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, uzzvanīšu Wink

Ja runājam par Stilo, tad tas auto man ir no 13.novembra. Paguvu arī ar vasaras riepām pa sausu laiku pabraukāt. Man patīk Smile

Konkrētais nācis no šveices un nav pilnākajā komplektācijā (kas dīvaini), respektīvi, nav navigācijas, multistūres, klimas, ir parastais kondišens toties ir ādas salona apdare. man galvenais bija, lai nav pusautomāts, šis ir ar mehanisko kārbu. Maz noskrējis un nu dikti jau nu labā kondīcijā, tehniskajā apskatē pat vieninieku nekur neielika, līz ar to, varu baudīt pašu auto, nevis remontus. tas, ka interesējos par servisu ir tikai tadēļ, lai vairak iepazītos ar auto un samainītu visus šķidrumus un filtrus.

Pats auto ir interesants, laikam jau tāpat kā alfām - par patēriņu nerunā, bet jāsaka, ka tas IR Very Happy

Kārba gan varētu būt 6ātrumu, jo šie 5 ir visi diezgan īsi (protams, skriešanai labi) un pie 110km/h ir 3000rpm ...

Lai aŗī izplūdes pats gals ir līks uz leju, kā dīzeļiem un ne pēc kā neizskatās, kad pirmo reizi piedarbināju to auto, iemīlējos tajā R5 skaņā, nu dikti jau laba Smile

Stūres reika aŗī īsā, no gala līz galam 2 apbriezieni. Respektīvi, taisīts tā, lai šveicē pa kalniem Tu nejustos apdalīts. Mūsu platuma grādos tas protams nav tik aktuāli, bet paredzu, ka trasē varētu būt tas, kas vajadzīgs Smile Piekare, priekš šāda auto drusku liekas pa mīkstu, tādēļ gribētu cietākas un drusku zemākas stoikas ar atsperēm.

Pārejais - patīk dikti. Ir ļoti rafinēta CHECK sistēma, parāda pat kura no lampām izdeg, vai kas tieši par dačiku ir beigts - nebija ar tādu lietu vēl saskāries. Dačika FAIL parādija, ka diebraucu vienā padziļākā peļķē, laikam uz sekundi bija pazudis kontakts.

Patiesībā, pa šo īso mirkli jau ir ļoti daudz ko stāstīt, ganjau kādu reizi kad Jums būs satikšanās, pieskriešu atrādīt Wink tad aŗī pastāstīšu. katrā zinā, kārtējo reizi pārliecinājos, ka Itāļu auto ir tas, kas man dikti patīk, tieši tik pat pozitīvas sajūtas bija no manas Alfa 159 2.4JTD Wink

Labi, nav ko te daudz spamot, teikšu tikai to, ka, ja tas auto interesē, vajag meklēt labu eksemplāru - nenožēlosiet Wink

Veiksmi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gaidam Cuore Sportivo pasākumos naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
gaidam Cuore Sportivo pasākumos naac


ne, negaidam. Twisted Evil atbrauks, uzvares visus ar Fiatu, nebus smuki  Embarassed  bet ar pirkumu apsveicu! un... iedo izgazt! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jvanks rakstīja:

Ja runājam par Stilo, tad tas auto man ir no 13.novembra. Paguvu arī ar vasaras riepām pa sausu laiku pabraukāt. Man patīk Smile

No Mustangs Auto placa? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas 2.4 dzinejs ir tas pats, kas Fiat Coupe nak ar turbinu un 220zs? vel kaut kadam Lanciam laikam vinu lika...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izklausās labi. Lai labi ripo!
Par Cuore Sportivo piekrītu Nr.7 - jābrauc.
Parādīs kā tā lieta darāma aiwa


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, tas pats no Mustanga plača Wink Aizbraucu, paskatījos, iepatikās, nopirku īsti pat nepārbaudījis, nu TFU TFU TFU, pagaidām liekas, ka neesmu nošāvis greizi Very Happy

Par CUORE pasākumu - ja nepalaidīšu garām, noteikti pieskriešu Wink A par to, ka visiem parādīt kā ta lieta darās - nu es esmu skeptisks, tomēr kādu laiku rokas nav kustinātas, esmu ierūsējis Very Happy

A dzinējs - par FIAT Turbo nezinu, amn liekas, ka viņam ir 2,0 (ja 5cil rindā, tad tas pats tikai ar mazaku kubatūru), bet zinu, ka tas dzinējs tika likts Lancia Kappa. Un ja nemaldos, bloks ir vēl no Lancia Stratos Cool

Noteikti gribētu pamēgināt to auto kartinga trasē, īsā reika, lielākā daļa griezes no 2500rpm, riteņi pa stūriem...itkā ir viss kas nepieciešams. Vienīgi smags, kā jau visi itāļu, pašmasa 1425kg...

Nu ta jau redzēs Wink Ja amortizatorus sanāks sakārtot kā iecerēts, tad noteikti būs jāpamēģina, un riepas, kas nāca auto līdzi arī jānolieto līz galam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
patumši pelēks, ja?  Rolling Eyes

3-durvju stilo dizains ir ļoti ok, man ar patīk  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nea, pavisam melns Wink Ar melnu ādas salona apdari un 17 collu oriģinalajiem diskiem Wink

Man arī tīri labi patīk tas dizains. Auto ir ērts aŗī ikdienas lietošanā, arī bagāžnieks viņam pietiekami ietilpīgs un 4 cilvēki mierīgi sasēžas, bez lieka stresa Wink Tik cik 2durvis, pārējais - nekādu problemu.

Numurs HB 482 ja nemaldos (īsti neatceros, slinkums tehpasē skatīties) Very Happy

ja redzat uz ielas, neapbižojat, bieži mana otrā pusīte ar viņu vizinās Wink

p.s.
Paldies par jauna topika izveidi, tieši domāju, ka tā būtu labāk, lai nav OFFTOPIC Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt sanāks pierunāt uz Cuore Sportivo vienu Bravo HGT Smile Dažādībai tā teikt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
WindY rakstīja:
Varbūt sanāks pierunāt uz Cuore Sportivo vienu Bravo HGT Smile Dažādībai tā teikt Wink


tam laikam ar tas pats 5 cil 20v dzienjs?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien uz ielas redzēju Fiat 500 Abarth
 yo  yo  yo  yo  yo


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database