Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Salona apsilde
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
elbee rakstīja:
ja iisi peec auto starteeshanas, kad pechka saak puust remdenu, bet temp veel ~30, pachamda trubas, kas naak uz/no radiatoru un taas ir siltas, taatad termostats ir valjaa tb nestraadaa. ja temp ir 100 un vairaak, panelii deg lampinjas, bet radiatora trubas aukstas, taatad tas ir ciet un arii nestraadaa Wink

OK,tas takaa skaidrs.tad veel viens jautaajums.Kur vinju mekleet??Vinjs ir iestarpinaats trubaas kaa BMW318 vai ari kaa citaadaak kautkur?????


tas ir tāc liels alumīnija klurģis ar resnām gumijas trubām, pieskrūvēc pie motora galvas labajā pusē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
vilsons rakstīja:
elbee rakstīja:
ja iisi peec auto starteeshanas, kad pechka saak puust remdenu, bet temp veel ~30, pachamda trubas, kas naak uz/no radiatoru un taas ir siltas, taatad termostats ir valjaa tb nestraadaa. ja temp ir 100 un vairaak, panelii deg lampinjas, bet radiatora trubas aukstas, taatad tas ir ciet un arii nestraadaa Wink

OK,tas takaa skaidrs.tad veel viens jautaajums.Kur vinju mekleet??Vinjs ir iestarpinaats trubaas kaa BMW318 vai ari kaa citaadaak kautkur?????


tas ir tāc liels alumīnija klurģis ar resnām gumijas trubām, pieskrūvēc pie motora galvas labajā pusē...

Nu skaidriite!!!!Riit no riitinja buus jaapameegjina te juusu dazi ieteikti paarbaudes varianti un ta jau maniis kas un kaa. Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
palaidniex rakstīja:
skat jauns diagnostikas veids - Saša pa telefonu diagnosticē, mēs pa internetu... crazy
crazy  crazy  crazy
Nubet jums jau taa pieredze ar AR ir lielaaka nekaa man.



Šai gadījienā (ja miris ir termostats) markai vairs nav nozīmes...
Tie mirst arī mersedesiem, bembjiem opeļiem, tikai zapiņiem un veciem poršiem nemirst...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

Lielais paldies !!!!!!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy Nu ir pilniigi skaidrs kur tas termostats atrodas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa.Sodien izproveeju visus te ieprieks mineetos paarbaudes variantus.Antifriiza kiimenis bij taa bik zem minimuma.Tas tika papildinaats un gaidiju un taustiju trubas un kat sirsnunja bij biku uzsilusi tad viena truba bij karsta,bet taa kas tur pasaa radiatora apaksaa,taa bij veesa.Jaa un salonaa ar takaa tagad puus silto gaisu takaa vajag. Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu, re - saucās - prosto dobavj vodi! Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy  Very Happy  Very Happy Jaa,cerams ka visa vaina buus bijusi tajaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mana pieredze šādā gadījumā ir ka pečka bija ciet aizgājusi  Sad  Sad  nomainīju pečku un vsjo kārtībā bija  Cool  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
mana pieredze šādā gadījumā ir ka pečka bija ciet aizgājusi  Sad  Sad  nomainīju pečku un vsjo kārtībā bija  Cool  Wink

A no kā ta viņa tā var aiziet ciet???????????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
mana pieredze šādā gadījumā ir ka pečka bija ciet aizgājusi  Sad  Sad  nomainīju pečku un vsjo kārtībā bija  Cool  Wink

Mainiit  Shocked  vai vienkaarshi iztiiriit? noklaaties jau var tikai taa "zaslonka".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pilna pečka bija ar rūsas babaliem un visādiem gružiem baltiem, kā tejkanā  Embarassed drošivien iepriekšējais saimnieks kādreiz ūdeni bija lietojis  Sad  servisā ar teica, ka ja sistēmā ir gruži tad tie nosēžas tieši pečkā!!!! tur caurulītēs tādas spirālītes iekšā ir!!! un reāli tās sprausliņas pa kuru tek karstais šķirdrums ir ļoti maziņas un visu laiku spirālē vijas  Cool  izārdīju mājās to pečku  drausmīgi piestampāta bija  Sad
bet tā jau tikai mana pieredze... Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
mana pieredze šādā gadījumā ir ka pečka bija ciet aizgājusi  Sad  Sad  nomainīju pečku un vsjo kārtībā bija  Cool  Wink

Cik tad maksā jauna pečka?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a vot to es nezinu  Sad  kādi 60 Ls varētu būt, bet tas tik minējums  Sad  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database