Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
AutoItalia ziņas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi Very Happy


vai tik tam bembim (sti arii) kaarba nebija tieshi zem klokja nevis piejuugta ar troseem, sviraam, sharaam. karoche nevienai priekshpiedzinjas mashiinai nav un nevar buut laba kaarba.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ja brauci ar melno, tad piekriitu. Vispaar 159 rokas kaarba sleedzas ljoooooooti patiikami, iisi, preciizi un konkreeti. Vieniigi tas daudzkaart piemineetais klokja gals... Sad
aha, art melno gan, bija uzlikta uz trotuaara, un braucot nost uzsitu taa bishku kautko mashiinas apakshaa:roll:, puisis tik noteica....jaaajaaaa zemas jauvinjas ir.....klokjis siikums, ja ir nauda to 159 nopirkt buus nauda arii liidz Rumbulai aizbraukt un MOMO nopirkt Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="tomAss"]
Oga rakstīja:
ja ir nauda to 159 nopirkt buus nauda arii liidz Rumbulai aizbraukt un MOMO nopirkt Laughing  Laughing


Hmm Tomass tas bij akmens manā dārzā  flame Ja kas es ne rumbulā pirku !!  Rolling Eyes  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi Very Happy


vai tik tam bembim (sti arii) kaarba nebija tieshi zem klokja nevis piejuugta ar troseem, sviraam, sharaam. karoche nevienai priekshpiedzinjas mashiinai nav un nevar buut laba kaarba.


Uuja! IMO ir diezgan maz mashiinu, kam klokjis nepastarpinaati ir piesiets kaarbai. Paarlieciibas gan man nav un slinkums mekleet pieraadiijumus, bet apgalvojums, ka priekshpiedzinjai nevar buut preciiza kulise skan apmeeram kaa teikt sievietei, ka vinja nevar buut labs draugs, jo vinjai nav ficiisha.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi Very Happy


vai tik tam bembim (sti arii) kaarba nebija tieshi zem klokja nevis piejuugta ar troseem, sviraam, sharaam. karoche nevienai priekshpiedzinjas mashiinai nav un nevar buut laba kaarba.


Uuja! IMO ir diezgan maz mashiinu, kam klokjis nepastarpinaati ir piesiets kaarbai. Paarlieciibas gan man nav un slinkums mekleet pieraadiijumus, bet apgalvojums, ka priekshpiedzinjai nevar buut preciiza kulise skan apmeeram kaa teikt sievietei, ka vinja nevar buut labs draugs, jo vinjai nav ficiisha.


 haha  crazy  hammer  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi Very Happy


vai tik tam bembim (sti arii) kaarba nebija tieshi zem klokja nevis piejuugta ar troseem, sviraam, sharaam. karoche nevienai priekshpiedzinjas mashiinai nav un nevar buut laba kaarba.


Uuja! IMO ir diezgan maz mashiinu, kam klokjis nepastarpinaati ir piesiets kaarbai. Paarlieciibas gan man nav un slinkums mekleet pieraadiijumus, bet apgalvojums, ka priekshpiedzinjai nevar buut preciiza kulise skan apmeeram kaa teikt sievietei, ka vinja nevar buut labs draugs, jo vinjai nav ficiisha.



nepiesienies vaardiem!  grudaks klokjis nepastarpinaati kaarbaa varbuut bija 32. gada 6C Alfai, bet nu klasiskaas uzbuuves mashiinaam kaarba un klokjis tachu ir tuvaak, ja ne pavisam tieshaa kontaktaa, nekaa priekshpiedzinjas. un jo tuvaak, jo vieglaak traapiit  hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="picaSSo"]
tomAss rakstīja:
Oga rakstīja:
ja ir nauda to 159 nopirkt buus nauda arii liidz Rumbulai aizbraukt un MOMO nopirkt Laughing  Laughing


Hmm Tomass tas bij akmens manā dārzā  flame Ja kas es ne rumbulā pirku !!  Rolling Eyes  Rolling Eyes



 Shocked  es to ta starp citu piemineeeju, tevi nemaz neidomaajos Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


nepiesienies vaardiem!  grudaks klokjis nepastarpinaati kaarbaa varbuut bija 32. gada 6C Alfai, bet nu klasiskaas uzbuuves mashiinaam kaarba un klokjis tachu ir tuvaak, ja ne pavisam tieshaa kontaktaa, nekaa priekshpiedzinjas. un jo tuvaak, jo vieglaak traapiit  hammer


tieshi kaada iemesla deelj rwd mashiinaam (kaads te sakars ar subaru???) kaarba ir tuvaak klokjim? Pareizaas uzbuuves mashiinaam kaarba vispaar ir aizmuguree.
smp

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
159, vismaz benziinnieceem, ar ko esmu braucis, sleegshanaas nav taalu no STI starp citu. Tas taa subjektiivi. STI dereetu mazaaki gaajieni un vieglaaka "iekrishana" robos, taa ka nekaads etalons arii nav. bimmeriem ir ljoti labas kulises. Tai 159, ar ko braucaam itaalijaa, viss bija slikti, ieskaitot kulisi :D


vai tik tam bembim (sti arii) kaarba nebija tieshi zem klokja nevis piejuugta ar troseem, sviraam, sharaam. karoche nevienai priekshpiedzinjas mashiinai nav un nevar buut laba kaarba.


Uuja! IMO ir diezgan maz mashiinu, kam klokjis nepastarpinaati ir piesiets kaarbai. Paarlieciibas gan man nav un slinkums mekleet pieraadiijumus, bet apgalvojums, ka priekshpiedzinjai nevar buut preciiza kulise skan apmeeram kaa teikt sievietei, ka vinja nevar buut labs draugs, jo vinjai nav ficiisha.



nepiesienies vaardiem!  :grudaks: klokjis nepastarpinaati kaarbaa varbuut bija 32. gada 6C Alfai, bet nu klasiskaas uzbuuves mashiinaam kaarba un klokjis tachu ir tuvaak, ja ne pavisam tieshaa kontaktaa, nekaa priekshpiedzinjas. un jo tuvaak, jo vieglaak traapiit  :hammer:


Iepriekš man bija NISSAN 200.SX tam klokis iebūvēts tieši kārbā, Žigulim starp citu arī tāpat.


_________________
sursum corda
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aaaa. Tad Tu peec Nissana taads diivains ja? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Re, kā! Smile

Jauni autorizētie Fiat, Alfa Romeo servisi Latvijā. - 17.11.2006
Līdz šim Latvijā autorizētie Fiat, Alfa Romeo servisi bija:

AUTO ITALIA - G.Astras iela 5, Rīga
MODENA MOTORS - K.Ulmaņa gatve 114/3, Rīga

No novembra autorizētie servisi atvērti arī Daugavpilī un Liepājā:

AUTOKADA PLUSS - Varšavas ielā 23, Daugavpils, tel. 54 31384
3K AUTO - Loku ielā 4., Liepāja, tel. 34 81444

Tuvākajā laikā abos uzņēmumos būs iespēja saņemt arī pilnu informāciju par Fiat, Alfa Romeo automašīnām, iepazīties ar jaunākajiem modeļiem un to iegādes iespējām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Re, kā! Smile

AUTOKADA PLUSS - Varšavas ielā 23, Daugavpils, tel. 54 31384
.


Tikko ieverteju....   ar dilerprogam strada 2 meitenes.  Tapec detalju pieteikshana ir patikams bet ljoti ilgstoshs process.  It ka oppozitmotorus parzin - jo tagad maina Subaru Foresteram motora siknas+rullus.   Pieteicu daljas prieksh Punto.  Arii dazhas - prieksh AR33...  Tami prieksh AR33 gaidiju ap 1 st... turpinashu gaidit ritdien  Smile))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ntaaaaa... Šorīt gadījās ieklīst Autoit mājā Astras ielā. Viņiem arī ir ienācies.... mmmm... Spider!
Atceros lasījis kāda britu pidrilas atsauksmi, ka tas auto savā vizuālajā izpausmē neesot palicis prātā. Iet viņš smp Es jebkurā brīdī ar  aizvērtām acīm spēju uzburt melnu spider ar nolaistu jumtu savā vizuālajā atmiņā. Neticīgajiem - brauciet skatīties!
Kārtējo reizi pierādās aksioma, ka Alfa vislabāk izskatās "dzīvajā" versijā. Bilžu aplūkotāji-onānisti-gnusītāji var iet paoponēt paši sev kādā tumšākā kaktiņā. Vārdu sakot, tas spaiders izskatās 45  Exclamation


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database