Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfa 156 1.9 vai 2.4 dizeli
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 156 1.9 vai 2.4 dizeli 
Kadas butu atsauksmes par Alfu ar sadiem agregatiem? Kas labaks/sliktaks lielu attalumu rullesanai? Ir kadas tipiskas vainas?
Doma ir pirkt tadu eksemplaru, tapec busu pateicigs uzzinat esoso pieredzi! Tikai nestastiet, ka smird tie dizelmobili, ta drusku nopietnak, ja varetu nokomentet ludzu:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dīzeļi ir labākais kas ir izdomāts Smile pats lietoju 2.4 JTD un esmu dikti priecīgs Smile Degvielas patēriņš 7 litri uz 100km. Vājā vieta laikam ir sajūgs un dalītais spararats (uz sajūga diska nav atsperu), viss pārējais kā jau citām 156 Alfām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tehniskos ciparus spied SHEIT
2.4 ar saviem 5iem cilindriem klusaaks un dinamiskaaks.
Citāts:
2.4 JTD un esmu dikti priecīgs  Degvielas patēriņš 7 litri uz 100km.

Uz shiem cipariem skatoties nav ko to 1.9. Ietaupiisi 0.5l, liela muizha. Ja diizel tad 2.4.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kada ir dinamika Tavai Alfai pa soseju 110-140 kmh intervala, apgriezienu skaits pie 120 kmh bus zem 3tk vai vairak? Un cik sanaks paterins pa pilsetu braucot?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
100km/h = ~2000rpm

apdzenot virs 100 ceturtajā likt nevajag Arrow


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vvv rakstīja:
Kada ir dinamika Tavai Alfai pa soseju 110-140 kmh intervala, apgriezienu skaits pie 120 kmh bus zem 3tk vai vairak? Un cik sanaks paterins pa pilsetu braucot?

Tur jau tas pluss dizeljiem ka brauc pa šoseju, pilsētu vai vecmātes ābeļdārzu degvielas patēriņš neko daudz nemainās.
Nu ja visu laiku pa pilsētu vien stumdīsies tad un no katra krusta mēģināsi raut pirmais būs kādi 8 litri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var just, chalji, ka neviens no jums nav laikam taa iisti izbraucis ne ar to 1.9 nedz ar 2.4 shura
Es esmu pabraucis gan ar vienu gan otru. Un ne taa ka 5 min pa rajonu, bet paaris dienas vismaz. Mans personiskais subjektiivais viedoklis ir shaads. 1.9 ir sabalanseetaaks, daudz ekonomiskaaks, klusaaks dzineejs par 2.4. Un pilniigi pietiekams, lai to laivu kustinaatu. Tomeer... 2.4JTD ar saviem 200Hp un 400Nm ir orkaans. Tas gan griezhas, gan skan kaa brutaals turbo benziina dzineejs. Un rauj to auto pa gaisu. Zaudeejot diizelim raksturiigo elastiibu. Vismaz tas, ar ko mangadiijaas pabraukt, uzvedaas kaa dazhdien turbomotors - "apakshaas" kuutrs un gauss, kameer sanjem baisu turbospeerienu pa pakalju un aizlido. Nepiekritiishu elbee par septinjpadsmit litriem pateerinja pilseetaa. Tik traki arii nav. Bet tomeer no ekonomijas tai dzineejaa ir maz. Varbuut pa shoseju tas eed par litru mazaak kaa 2.2 benziinnieks, bet kopumaa es to diizeli raksturotu kaa sportisku turbomotoru nevis klasisku diizeljdzineeju. Njemot veeraa veel taa cenu, es laikam izveeleetos 1.9. Nu, ja nauda neinteresee tik ljoti (starpiibu leeshu ap 5k EUR), tad labaak V6 benziinu jebshu 2.4JTDm, bet ar automaatu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sheit mazliet par 2.4 159
un sheit , gan runaajot par CW, mazliet par 1.9 JTD


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2,4 JTD 136hp 140hp 150hp 170hp un 200hp dzinēji biš atšķiras.

2.4 JTD 10v 136hp patēriņš pilsētā nepārsniedz 9, ja drausmīgi kurina, tad moš augstākais 10 var izspiest - bet tad sen jau būs atņemtas tiesības shura

par 1.9 neko nezinu, man viņš nešķiet kārdinošs.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oga, par 156 nevis 159 ir runa. attieciigi 105zs 4cil un 136zs 5 cil dzineejiem.


no dizeljiem neko daudz nesajeedzu, bet domaaju, ka 2.4 ir labaak, tomeer 1 cilindrs vairaak Wink un arii taapeec, ka mashiinas buus labaak komplekteetas- aada, klima utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
oga, par 156 nevis 159 ir runa. attieciigi 105zs 4cil un 136zs 5 cil dzineejiem.


no dizeljiem neko daudz nesajeedzu, bet domaaju, ka 2.4 ir labaak, tomeer 1 cilindrs vairaak Wink un arii taapeec, ka mashiinas buus labaak komplekteetas- aada, klima utt.


Nu ja dīzelis nav pirmā izlaiduma AR, tad tai vismaz ir 175 Zs Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu re, vismaz viens ir noskaidrojies. 156 ir daudz un dazhaadi diizelji, kurus nevar shkjirot tik taa peec tilpuma- 1.9 un 2.4 Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.4 ja ir sportisks braukšanas stils un patīk braukt ar ''vējiņu''. Personīgi lietoju un man patēriņš ~7-8l. Sieva izspiež 6-6.5l. Pārsēžoties no 2.5 V6 benzīna ar 168Zs uz 2.4 dīzeli ar 140Zs - dīzelim dinamika un visi citi pribambasi ir labāli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oi... Kaa man ugorazdjilo! Vakar tak itkaa nedzeeru... Un 5x paarlasiiju topika nosaukumu, lai paarliecinaatos, ka runa ir par 159 c

Nu jebkuraa gadiijumaa. FL 156 var dabuut arii ar jauno 150CV 1.9 dzineeju. Droshi vien, ka 177Zs 2.4 buus labaaks, bet ar to neesmu braucis. Domaajams, ka vecos druskuvirssimts Zs 1.9 diizeliishus gan vajadzeetu aizmirst.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vvv rakstīja:
Kada ir dinamika Tavai Alfai pa soseju 110-140 kmh intervala, apgriezienu skaits pie 120 kmh bus zem 3tk vai vairak? Un cik sanaks paterins pa pilsetu braucot?

Man ir 2,4 JTD , ja brauc uz 120 kmh, tad abgriezieni ir 2,2 uz 100 kmh ir aptuveni 2-2,1 Smile
Ņem 2,4 tas ir točna

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database