Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 84 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 82, 83, 84  Nākošais
ļaunais šķūnings...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es varbūt neteiktu "labākas", bet gan "ne tik sap*&^as" shura

Tā baltā 164 imho ir izcils piemērs kā nevajag "tūnēt" itaļu auto.
tam kak nav naudas un nakas gaazeet apkart ar standartu tas ir praktiski visiem seit esosajiem tam ari nepatik skaists tunings ar gt spider sini sadala par kuram var tikai sapnot un sapnos nolaist...


labāk nedirs puis, nezinot kas ar ko pārvietojas un cik savos autiņos ir ielicis


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
balta 164 vienk pretiga, hrometie GTV diski pilngs piziks. un Ar4ik gan jau paaugsies un saks kaut ko saprast, bet pagaidam ieteiksu neizteikt nepamatotus apgalvojumus par "visiem seit esosajiem", vinu finansialajam iespejam, sapniem un masinam Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
balta 164 vienk pretiga, hrometie GTV diski pilngs piziks. un Ar4ik gan jau paaugsies un saks kaut ko saprast, bet pagaidam ieteiksu neizteikt nepamatotus apgalvojumus par "visiem seit esosajiem", vinu finansialajam iespejam, sapniem un masinam Doh!


Moš man zirneklim atjaunošanas procesā bija bija jāuzmontē megagrāmatplaukts, jāuzliek chromēti spineri un ar līmlentuy vai kaut kādu plastmasas parodiju "jāizaiļo" pakaļējais lukturis vai jāizzāģē priekšā haube tā, lai nebūu 4 acis, bet tikai divas? hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Moš man zirneklim atjaunošanas procesā bija bija jāuzmontē megagrāmatplaukts, jāuzliek chromēti spineri un ar līmlentuy vai kaut kādu plastmasas parodiju "jāizaiļo" pakaļējais lukturis vai jāizzāģē priekšā haube tā, lai nebūu 4 acis, bet tikai divas? hmm


nu bet looooģiski, savādāk braukā apkārt ar standartu, tāpat kā visi loši. arba voše nolaidis luni - par to naudu varēja TAAAAAAAADU tuuuuningu uztaisīt  naac  emo  Ffff..fristailo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Moš man zirneklim atjaunošanas procesā bija bija jāuzmontē megagrāmatplaukts, jāuzliek chromēti spineri un ar līmlentuy vai kaut kādu plastmasas parodiju "jāizaiļo" pakaļējais lukturis vai jāizzāģē priekšā haube tā, lai nebūu 4 acis, bet tikai divas? hmm


nu bet looooģiski, savādāk braukā apkārt ar standartu, tāpat kā visi loši. arba voše nolaidis luni - par to naudu varēja TAAAAAAAADU tuuuuningu uztaisīt  naac  emo  Ffff..fristailo


vismaz uzlikt kārtīgu izpūtēju? aiwa



_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es varbūt neteiktu "labākas", bet gan "ne tik sap*&^as" shura

Tā baltā 164 imho ir izcils piemērs kā nevajag "tūnēt" itaļu auto.
tam kak nav naudas un nakas gaazeet apkart ar standartu tas ir praktiski visiem seit esosajiem tam ari nepatik skaists tunings ar gt spider sini sadala par kuram var tikai sapnot un sapnos nolaist...


Kas ir GT spider??? neatminos tadu alfas modeli Rolling Eyes

Varbut padalies ar saviem tuninga projektiem, paradi bildes, pastasti par parbuves procesu... varbut kadam domas mainisies Wink

Patreiz vadosais uzskats ir - Alfas netune, vinjas tikai uzlabo Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Kas ir GT spider??? neatminos tadu alfas modeli Rolling Eyes


GT + Flexis  Laughing



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
xls99 rakstīja:
Kas ir GT spider??? neatminos tadu alfas modeli Rolling Eyes


GT + Flexis  Laughing



GT + flexis + dzelzceļa sliedes sliekšņos


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
MartinsT rakstīja:
xls99 rakstīja:
Kas ir GT spider??? neatminos tadu alfas modeli Rolling Eyes


GT + Flexis  Laughing



GT + flexis + dzelzceļa sliedes sliekšņos


 crazy


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es varbūt neteiktu "labākas", bet gan "ne tik sap*&^as" shura

Tā baltā 164 imho ir izcils piemērs kā nevajag "tūnēt" itaļu auto.
tam kak nav naudas un nakas gaazeet apkart ar standartu tas ir praktiski visiem seit esosajiem tam ari nepatik skaists tunings ar gt spider sini sadala par kuram var tikai sapnot un sapnos nolaist...

Apsveicu Tevi ar to ka Tev patik tas kas Tev patik Smile Domājams ka ieksh bernauta vai citiem lidzigiem portāliem Tev bus daudz vairāk lidzigi domājošo kā šeit Smile Veiksmigu Tūnēšanu Smile  baro putnus  laureats


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ļaunais šķūnings... 
Ar4ik rakstīja:
par alfu 164 runajot un par daudzam citam seit izliktam super auto ir jautajums cikiem no jums un jusu luznu kolekcijas ir bijusas labakas? baigie auto eksperti crazy  crazy  crazy  crazy

 Doh!
tavaa "skaistuma" izpratnee te nevienam nekad nebija nekas liidziigs.

Ieshu klusi sapnjot par GT Spaideru. Luudzu, raksti veel!
Tava 164 veel joprojaam staav pie Urban Art? Vari dazhas bildes izlikt kaa tai iet? Jaunu aki jau esi nopircis? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BTW ja nu kadam tas vel nav pielecis... shaja topika tiek atspoguljoti eksemplari, kas viennozimigi pierada, ka ari par miiilzigi daudz naudas gaumi nevar noprkt Wink vai nu ta ir, vai nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sen jau pardota un dzeki runa nav tikai par 164. jus te tadus eksemplarus nodirsat kuri ir ne vienu vien izstadi izgajusi un guvusi atzinibu a te iet tirs latviesu stils tipa mans auto ir pats labakais nonemiet roza brilles un paskjataties ja noliktu blakus jusejam autinam kartigi uztjunetu alfinu tad jums naktos nokauneties es nesaku ka standarts ir slikts man ari kadreiz bija un domaju ka bus tuvakaja nakotne tacu es nenoniecinasu tapec citus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izstaades tipa Erots 2009 ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar4ik rakstīja:
sen jau pardota un dzeki runa nav tikai par 164. jus te tadus eksemplarus nodirsat kuri ir ne vienu vien izstadi izgajusi un guvusi atzinibu a te iet tirs latviesu stils tipa mans auto ir pats labakais nonemiet roza brilles un paskjataties ja noliktu blakus jusejam autinam kartigi uztjunetu alfinu tad jums naktos nokauneties es nesaku ka standarts ir slikts man ari kadreiz bija un domaju ka bus tuvakaja nakotne tacu es nenoniecinasu tapec citus


a vot gribam un nodiršam, kas tev, sāp kautkas? ko ta nāc mūsu parciņā? gejs (c)kautkas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 84 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 82, 83, 84  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database