Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Diesel powaa :)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Diesel powaa :) 
Man jautājums par alfas dīzeļmotoriem:
1) kurš no dzinējiem labāks 1.9 JTD vai 2.4 JTD?
2) varbūt ir kādas tipiskās problēmas vai kā? iespējams ka varbūt nemaz ekonomija uz to ka ir dīzelis nesanāk, dēļ teiksim motora konstrukcijas nepilnībām, ka visu laiku kaut kas gļuko! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfam ar tiem motoriem laikam ir tā - jo lielāks jo labāk.   Rolling Eyes
Mazāka spīdzināšana sanāk un tie mazie nemaz tik ekonomiski nav.  Tas vismaz par benziniem tā ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atkariibaa par kaadu auto ir runa. Es esmu staavaa sajuusmaa par jaunajiem 1.9JTD ar 150Zs. Bet nu, logiski, ka jestraaks (bet neekonomiskaaks protams) buus 175Hp 2.4JTD Smile Nu tas, protams, ja nevar atljauties jauno 200Zs diizelpauaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katraa zinjaa veco 136Zs 2.4JTD es laikam nenemtu. Ne tur ekonomijas, nedz arii paarliecinosha jaudas paaraakuma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vairāk vai mazāk interesē 156 sedans

izskatās ka dīzeļi alfistu vidū nav īpaši iecienīti Smile (tas jau arī ir saprotams Very Happy )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav tik traki. Itaalju izstraadaajumi izsenis ir bijushi diizeljmotoru tehnikas etaloni. Nekas nav mainiijies. Vaacieshiem labi padodas diizelji, saakot no 3L. Itaaljiem - liidz 2.5. Es nenjemtu 156 ar to pavisam veco 90Zs (laikam) 1.9JTD - tas man vareetu buut par shvaku. Paareejiem, domaajams, ka performance ir ljoti pat laba. Cita lieta, ka shiis mashiinas parasti pie mums nonaak ar noskreejieniem ap pusmiljonu Smile Un tas nevaid labi nevienai mashiinai. Taa ka jaaskataas, kaads ir konkreetais exemplaars. Jaadiagnosticee, jaaizmeegina. Jaasaprot vai tas patiik. Jaasaprot vai konkreetajai 156 tehniski nav BUUTISKI slikti kaut kas. Un jaapeerk tik nost Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
divas nedelas jau izmantoju vajo 2.4 dizeli   Mr. Green
par paterinu varu teikt ka pa soseja ta normali braucot iznak 6l ieklauties
tas sanak ta pat ka muteres 1.7TD opelis
tapec par pasu motoru neko sliktu nevaru teikt ari jauda pietiek
pagaidam Cool
par auto tehnisko gan sis tas vel jataisa Very Happy
bet nu visuma pagaidam esmu loti apmierinats ar auto Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa shoseju 6L iekljaujaas gan 71Zs Citroen atmosfeeriskais diizelis (Berlingo), gan 150Zs 1.9JTD Crosswagon diizelis, dzenot uz priekshu pilnpiedzinjas mashiinu ar pilnaa klapee straadaajoshu klimatkontroli Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man pietiek
ja brauktu ka mironis tad varetu varbut veeel mazak  
laiks eksperimentiem man vel bus Cool


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir 2,4 JTD un esmu ļoti apmierināts Smile Nu man vēl turbīna čipota  Rolling Eyes  Pilsētas režīmā man viņa ēd 9L.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
Man ir 2,4 JTD un esmu ļoti apmierināts Smile Nu man vēl turbīna čipota  Rolling Eyes  Pilsētas režīmā man viņa ēd 9L.  Rolling Eyes

ja var uzzinat cik ZS dabuji klat ar cipu?
cik maksaja un kur?
 Rolling Eyes
velesanas pec sada uzlabojuma mani jau tagad moka  Mr. Green


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neaizmirstam, ka resurss peec chiposhanas dramatiski samazinaas. Neaizmirstam arii, ka viss - sajuugs, kaarba, pusasis, klanji, shaales, turbiina uttuc. NAV reekinaati ar domu, ka tos kustinaas chipots dzineejs Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Marsian rakstīja:
picaSSo rakstīja:
Man ir 2,4 JTD un esmu ļoti apmierināts Smile Nu man vēl turbīna čipota  Rolling Eyes  Pilsētas režīmā man viņa ēd 9L.  Rolling Eyes

ja var uzzinat cik ZS dabuji klat ar cipu?
cik maksaja un kur?
 Rolling Eyes
velesanas pec sada uzlabojuma mani jau tagad moka  Mr. Green


Godīgi sakot nezinu Sad , jo nopirku jau tādu  Rolling Eyes [/i]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es atkal esmu dzirdējis, ka 166dīzeļi jau no rūpnīcas nāk ar bišku savādāku čipsi (tb labāk ejot - var jau būt, ka vienkārši kārbas citas)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu, dīzeļmeņi, cik 2.4 JTD maksā siksnas un ruļļu maiņa?
Paldies Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database